امروز:   مهر ۳, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر

Archive for مهر ۱۴ام, ۱۳۹۶

نخستین جشنواره فیلم زنان ایرانی در آلمان

40826314_403نخستین جشنواره فیلم زنان ایرانی روزهای آخر اکتبر در شهر کوبلنس آلمان برگزار می‌شود. در این جشنواره یازده فیلم از فیلم‌سازان باسابقه چون رخشان بنی‌اعتماد و خسرو سینایی تا فیلم‌سازان جوانی که تازه جایزه‌های ایرانی و بین‌المللی را به خود اختصاص داده‌اندو جوان ایرانی به نمایش درمی‌آیند ادامه مطلب »

در آستانه روز جهانی مبارزه با اعدام

11در نه به اعدام، همراه شو عزیز!

فعالان مدنی و جمعی از فعالان گروه عرفان حلقه روزپنج شنبه  در اعتراض به صدور حکم اعدام برای محمدعلی طاهری مقابل دفتر سازمان ملل در تهران دست به تجمع زدند/ کنفرانس در روز بین المللی مبارزه با مجازات اعدام ـ  در شهر گرنوبل ادامه مطلب »

همزادپنداری خشونت و انقلاب یا طفره رفتن از حقیقت و مسئولیت

monire-baradaran2در سال ۱۳۵۷حکومت برآمده از انقلاب که به سرعت سمت و سوی اسلامی شدن به‌خود گرفت، از همان ابتدا مسیر تمامیت‌خواهی و مبتنی بر ولایت فقیه را هدف خود قرار داد و به حذف و سرکوب نیروهائی پرداخت که با شیوه های اقتدارگرا و حکومت ولائی مخالف بودند یا با ولایت فقیه همراهی نداشتند، دگراندیش بودند، مذهبی دیگر داشتند و غیره ادامه مطلب »

گزارش تصویری دیگری از روز جهانی معلم

photo_2017-10-05_2

“معلم زندانی آزاد باید گردد”

از ساعت ده صبح روز ۱۳ مهر ماه  به مناسبت ۵ اکتبر روز جهانی معلم، معلمان و بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی در مقابل سازمان برنامه دست به تجمع زده اند. هر لحظه بر تعداد تجمع کنندگان افزوده میشود و شعار معلم زندانی آزاد باید گردد بطور مرتب تکرار میشود. ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی