امروز:   مهر ۳, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر

Archive for مهر ۱۷ام, ۱۳۹۶

زندگی و مرگ محمد جراحی، کیفرخواستی تمام و کمال از سوی ما کارگران

علیه سرکوب، فقر  و فلاکت است

images(6)محمد جراحی تنها به فاصله ۷ ماه پس از آزادی از زندان پس از ماهها ایستادگی در برابر بیماری سرطان، صبح روز پنج شنبه در بیمارستان تجریش درگذشت و دیروز طی مراسم با شکوهی در میان بدرقه خانواده و یاران و دوستدارانش از شهرهای تبریز، تهران، کرج، سقز، سنندج، ساوه و… به خاک سپرده شد ادامه مطلب »

نیاز به حرکت و برنامه‌ریزی در دو جبهه فرهنگی و قانون‌گذاری داریم

pakzamirTaban02برای اطلاع از جزئیات ازدواج دختران در مدارس بر آن شدیم با تعدادی از معلمان مدارس که از نزدیک شاهد ازدواج دانش آموزان خود بوده‌اند به گفت‌وگو بنشینیم. گفتگوی حاضر با خدیجه پاک ضمیر که دارای هجده سال سابقه تدریس در مناطق محروم و مرزی است انجام گرفته است. پاک ضمیر فوق‌لیسانس فیزیک پزشکی خوانده است و مصاحبه را بر اساس مشاهدات در استان خوزستان و شهرستان شهریار، پاسخ داده است ادامه مطلب »

در گفت‌وگو با تهمینه میلانی مطرح شد؛

tahmine minlani
عزمی وجود دارد برای آنکه حرفی از خشونت‌های خانوادگی زده نشود و فجایع آن انکار شود/خانه‌های امن وجود دارند
تهمینه میلانی کارگردان سینمای ایران بعد از چهار سال با یک اثر جدید به سینما بازگشته است. میلانی در تازه‌ترین ساخته خود “ملی و راه‌های نرفته‌اش” بازهم به مشکلات اجتماعی با تاکید بر رفتارهای که با زنان می‌شود، پرداخته است. موضوع اصلی آخرین ساخته تهمینه میلانی خشونت خانوادگی است همزمان با اکران این فیلم با میلانی گفتگو کرده‌ایم ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی