امروز:   اسفند ۲, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر

Archive for مهر ۲۴ام, ۱۳۹۶

بعد از سال ۵۸ با ورود لباس‌شخصی‌ها؛

21عکاسی در خیابان را تعطیل کردم
مریم زندی در گفت و گویی با ایلنا از انتشار ۴ کتاب جدیدش خبر داد. کتاب‌های چهره‌های معاصر موسیقی ایران (جلد پنجم)؛ عکس‌های سال ۵۸، عکس‌های دوران جوانی هنرمند و مجموعه‌ شعرها ازجمله‌ی این کتاب‌های هستند ادامه مطلب »

دشواری‌های زنی انسان‌گرا در مقابله با اسکیزوفرنی

nise«نیسه»  فیلمی که در هفته فیلم برزیل ۱۵ مهرماه با حضور چشم‌گیرعلاقمندان به هنر هفتم در خانه هنرمندان به نمایش درآمد. فیلم داستان روان‌پزشکی که در سال ۱۹۴۴ برای کار کردن به بیمارستانی نه‌چندان معروف می‌رود که در بخشی از آن بیماران روانی را نگهداری می‌کردند…حضور یک زن در جمع پزشکان مرد که به‌سختی او را قبول می‌کنند همراه با مخالفت او با روش‌هایی مانند شوک‌درمانی و چکش زدن به مغز یا برداشتن بخش‌هایی از مغز بیماران اسکیزوفرنی به‌زودی جبهه‌گیری‌های پزشکان مرد را برمی‌انگیزد ادامه مطلب »

نمایشگاه عروسک‌های دست‌ساز «بی‌بی حاضر امیدواری»

bibi«قصه‌دوزی‌های بی‌بی‌حاضر» نام تازه‌ترین نمایشگاه عروسک‌های دست‌ساز «بی‌بی حاضر امیدواری» است. نمایشگاه این عروسک‌ساز و قصه‌گوی محبوب ۹۱ ساله کازرونی اکنون در گالری تابستانِ خانه هنرمندان در جریان است.او که عروسک‌سازی را تجربی و خودانگیخته فراگرفته. کارهای او معرف فرهنگ فولکلور مناطق جنوب غربی استان فارس است ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی