امروز:   خرداد ۲۷, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آخرین نوشته ها

Archive for مهر ۲۸ام, ۱۳۹۶

بمناسبت صدمین سالگرد انقلاب اکتبر و نهضت زنان در ایران

img_45241صد سال از انقلاب کبیر اکتبر میگذرد.بر پایه سوسیالیسم و بهمراه انقلاب کبیر نه تنها زندگی نودر کشور شوراها پدید آمد,بلکه این آغازی بود که در پرتو وبا یاری آن تعداد بسیار زیادی از کشور ها,آنرا سر مشق خویش قرار داده و در این راه قدم نهادند.انقلاب کبیر اکتبر پایه های اساسی آزادی خلقها و برابری آنها را بنا نهاد…/ ادامه مطلب »

پیام رضا شهابی از زندان رجایی شهر؛ شرح مظالم و قدردانی از مردم

img_46073رضا شهابی سندیکالیست سرشناس ایرانی با انتشار پیامی از زندان به شرح نقض حقوق انسانی خود پرداخته و از مردم و فعالان کارگری بخاطر استمرار حمایت قدردانی کرده است. او در پیام خود می نویسد: حمایت همبندان محترمم، خانواده عزیزم، همسر بزرگوارم و همکاران زحمتکش سندیکای کارگران شرکت واحد و نیز حمایت کارگران و مدافعین حقوق کارگری و انسانی در ایران و در سطح بین المللی تنها ضامن آزادی من و دیگر همقطاران در بند خواهد بود…/ ادامه مطلب »

بازداشت دختر ۱۵ ساله توسط اطلاعات آبادان

bazdasht-dastgiri-jalb-toghif-300x191یک دختر ۱۵ ساله ساکن آباد توسط نیروهای اطلاعات در دبیرستان محل تحصیل خود بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شد. بستگان این دختر نوجوان مى گویند، اداره اطلاعات شهر آبادان به خانواده عمورى گفته اند که از اهواز به ما دستور دادند که این دختر را بازداشت و او را به ستاد خبرى اهواز معرفى کنیم.این دختر ۱۵ سال هم اکنون در اختیار وزارت اطلاعات است…/ ادامه مطلب »

عشق به تو آسیب نمی‌زند

2نگاهی به مجموعه تلویزیونی «دروغ‌های کوچک بزرگ» :
سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» زندگی سه زن را به تصویر می‌کشد. زنانی که در ظاهر خوشبخت‌اند و بسیاری به زندگی‌شان حسادت می‌کنند؛ اما در حقیقت آن‌ها زنانی هستند که هرکدام نوعی از خشونت را در زندگی‌شان تجربه کرده‌اند یا تجربه می‌کنند…/ ادامه مطلب »

محمد نظری: من بی‌کس‌ترین زندانی این شهرم

1آقای نظری با تاکید بر اینکه اعتصاب غذایش برای اجرای قانون است، نوشته است: “خواسته‌ام نه آزادی و نه مرخصی بلکه اجرای قانون است. قانونی که با اجرای آن ۴ سال و نیم پیش باید آزاد می‌شدم ولی دست‌های نامریی قدرت و امنیت از اجرای این قانون (مواد ۱۰ و ۹۹ و ۱۲۰ و ۷۲۸ از قانون مجازات اسلامی جدید) درباره من جلوگیری می‌کنند. حال پس از ۲۴ سال زندان و در عین تنهایی و بی‎کسی هیچ راه دیگری جز اعتصاب برایم نمانده است.”../ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی