امروز:   خرداد ۲۷, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آخرین نوشته ها

Archive for مهر ۲۹ام, ۱۳۹۶

نحوه مطالبه خواهی عرفان حلقه قابل الگوسازی ست؟

Maryam-Shafiepor-e1487977985965اولین بار که پس از ماه ها از در بزرگ زندان اوین خارج شدم، جمعتی زیر پل اوین نظرم را به خود جلب کرد. حدود ۵۰ نفر، در سکوت با پلاکاردهایی در دست. مینی بوس سرعت گرفت و لغزش چشمانم روی نوشته ها عقیم ماند. شاگردان طاهری! هم بندی های تازه واردتر برایم از شاگردانی گفتند که برای آزادی “استاد” تهدید و کتک و بازداشت را به جان خریده اند ادامه مطلب »

ما و حجاب و غربی‌ها

bihahayaمدتی پیش به دعوت یکی از کانال های تلویزیون فرانسه، در مباحثه‌ای پیرامون فیلمی مستند درباره ایران شرکت کردم. گفت گویی با مسیح علی نژاد در باره حجاب اجباری و کمپین «آزادی‌های یواشکی» آغاز گر فیلم بود. یکی از مباحثه گران با اشاره به این بخش اعتراض کرد که زن‌های ایرانی سال‌هاست علیه حجاب اجباری مبارزه می‌کنند و نیاز به اینجور اقدام ها در آمریکا ندارند ادامه مطلب »

اخبار زنان در یک هفته گذشته

7e5e8e47-614c-498e-9c6c-575fd0bfd155با این که ماه‌هاست از انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهور ایران می‌گذرد، هنوز فضای شعارهای انتخاباتی بر موضوعات زنان در ایران حاکم است و ماه‌ها پس از آغاز به کار معصومه ابتکار به عنوان معاون زنان رییس جمهور، او هنوز همان وعده‌های انتخاباتی را تکرار می‌کند ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی