امروز:   خرداد ۲۷, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آخرین نوشته ها

Archive for آبان ۳ام, ۱۳۹۶

«ایران در نابرابری جنسیتی ۱۱۵ پله از امارات عقب‌تر است»

40403127_303در حالی که حسن روحانی در معرفی یک وزیر زن برای دولت دوازدهم ناکام ماند، تعداد زنان در دولت امارات به ۹ نفر می‌رسد. یک مدیر ارشد معاونت زنان ریاست جمهوری می‌گوید ایران در این حوزه از کشورهای منطقه خیلی عقب‌تر است…/ ادامه مطلب »

«زوال پدرسالاری: فروپاشی خانواده یا ظهور خانواده مدنی؟»

4نویسنده باورهای شخصی خود را بدون نیاز به بررسی، استدلال در خور یا ارائه شواهد، مطرح می‌کند. او دین اسلام را از پدرسالار بودن تبرئه می‌کند و بدون هیچگونه بررسی و استنادی صرفا مدعی می‌شود پدرسالاری «شاید قبل از اسلام مشروعیت فرهنگی و استمرار و تداوم بیشتری داشته است و بعد از اسلام مقداری کمتر شده است» / ادامه مطلب »

حمله معترضان به مدرسه راه شهدا و چند مدرسه دیگر

3این شورش به دنبال تجمع اعتراضی والدین دانش آموزان در ارومیه شکل گرفته است. تجمعی که پس از انتشار این خبر در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت: «شنبه، ۲۹ مهر ماه دختری کلاس پنجمی از سوی سرایدار مدرسه مورد آزار جنسی قرار گرفته است.»../ ادامه مطلب »

اعتراض دانشگاه‌ها به معرفی وزیر علوم جدید ادامه دارد

2ده ها تشکل دانشجویی در بیانیه ای که در مخالفت با تصمیم روحانی منتشر کردند با اشاره به وعده های روحانی و کارنامه عملکرد غلامی در سمت های پیشین خود نوشته اند: «باید پرسید مدیریت این تغییرات ساختاری را که طبق وعده‌های شما در همان برنامه از مسیرهایی همچون “دانشگاه مستقل”، “دانشگاه تمدن‌ساز” و “دانشگاه امن و آزاد” تحقق می‌یابد، به چه کسانی می‌سپارید؟ به آن‌هایی که در کارنامه‌ی خود برخوردهای سلبی با دانشجویان داشته‌اند و در آزمون دانشگاه مردود شده‌اند؟../ ادامه مطلب »

یک‌چهارم مدارس تهران فرسوده‌اند

5 مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران که در جلسه پارلمان شهری پایتخت حاضر شده‌بود از فقر سرانه آموزشی در تهران گفت و اینکه ۷۰۰ مدرسه از ۴ هزار مدرسه شهر فرسوده هستند و با کوچک‌ترین حادثه‌ای فرو می‌ریزند…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی