امروز:   بهمن ۲۹, ۱۳۹۸    

Archive for آبان ۱۱ام, ۱۳۹۶

اکتبر کبیر تقدیم به لنین

thumbnailدر بلندای کبیر اکتبر
توچگونه فرا خواندی
خیل ستارگان رنج و زحمت را
که هنوز هم می درخشند
در این زورق حیات؟..
و زنان سرود خوانان
شانه به شانه مردان
به پرواز در می آورند
پرندگان به منقارکشیده شاخه زیتون را؟…/ ادامه مطلب »

خواهر میرحسین: من ۳ ماه و سیدمحمود ۷ ماه است که برادرم را ندیده‌ایم

1aدختر نخست وزیر محصور دوران دفاع مقدس در پایان با جمله‌ای به مشی پدر اشاره کرده و نوشته است: ‏هر دروغی در مورد ⁧‫حصر‬⁩ و غیره گفته می‌شود پدر بالبخند می‌گوید خوب است پوستر ⁧‫#دروغ‬⁩ ممنوع را بیاد بیاورند. ‏⁧‫اسب‌سواری‬⁩ ⁧‫شنا‬⁩ ⁧‫سفر‬⁩ و و و آزادی…/ ادامه مطلب »

سفره های خالی در مقابل سازمان برنامه و بودجه

3معترضان به نشانه خالی بودن سبد معاش بازنشستگان، سفره خالی پهن کردند. یکی از حاضران در تجمع می‌گوید: می‌خواهیم به صورت نمادین، وضع معیشتی خود را به مسئولان نشان دهیم و از آنها بخواهیم که به شرایط زیستی و معاش بازنشستگان توجه کنند…/ ادامه مطلب »

با تصویب مجلس وازکتومی و توبکتومی جرم تلقی می‌شود

1طبق مصوبه مجلس کلیه اعمال جراحی که به منظور پیشگیری دائمی از بارداری انجام می‌شود به استثنای موارد مرتبط با تهدید سلامت جسمی، ممنوع است. عدم رعایت این حکم توسط شاغلین حرف پزشکی تخلف محسوب می‌شود و متخلفان متناسب با عمل ارتکابی از تکرار آن به مجازات‌های انتظامی مندرج در تبصره ۱ ماده ۲۸ قانون سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران محکوم می‌شوند…/ ادامه مطلب »

حضور ۶ هزار بی‌خانمان غیرمعتاد در کف خیابان‌ها

bikhanemanسخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ۸ هزار نفر از معتادان متجاهر را به مراکزمان انتقال داده‌ایم، اما ۶ هزار نفر از افرادی که به هیچ عنوان معتاد نیستند و شامل کودک کار، زن کار، زن خیابانی، بیماران مزمن روانی، کارگران فصلی که به تهران برای پیدا کردن کار آمده‌اند نیز شب‌ها در کنار معتادان و در همان بیقوله‌ها به سر می‌برند. / ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی