امروز:   مهر ۱, ۱۳۹۸    

Archive for دی ۶ام, ۱۳۹۶

آغوش باز آتش بر روی زنان غرب کشور

1aخودسوزی یکی از خشن‌ترین و دردناک‌ترین روش‌های خودکشی است وبه دلیل زخم‌ها و عفونت‌های عمیق و پیچیده، میزان هلاکت با آن حتی از روش‌هایی چون حلق‌آویزی هم بیشتر است. خودکشی در میان زنان غرب کشور مولفه های زیادی دارد و نقش مسائل اقتصادی و بیکاری نباید از نطر دور دانست، زنانی که از استقلال مالی و اقتصادی و پایگاه اجتماعی مناسبی برخوردار هستند کمتر به سمت خودکشی سوق داده می شوند../ ادامه مطلب »

« لایحه منع خشونت علیه زنانُ ، تهدید جایگاه مردان »

زهرا-آیت-اللهیسلحشوری، رئیس فراکسیون زنان مجلس در واکنش به اظهارات یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی(“زهرا آیت اللهی”) علیه لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: زمانی که صحبت های ایشان را می خوانیم، گویی یک مرد ضد زن خشونت طلب درباره لایحه منع خشونت علیه زنان موضع گرفته است../ ادامه مطلب »

خیانت گروه ناظران واقعه کهریزک

۱در این میان سه گروه را می توان برشمرد که نقشی در این فاجعه داشته اند: امران، عاملان و ناظران. اگر بخواهیم عنوان خیانت کار را به یکی از این سه گروه نسبت دهیم،‌ بی شک خیانت گروه ناظران بر کسی پوشیده نخواهد بود. ناظران آن فاجعه نمایندگان همان مردمی بودند که مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفته بودند و علیرغم نمایندگی آنان و دیدن آن فجایع، یا سکوت کردند و یا تکذیب../ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی