امروز:   مهر ۲۹, ۱۳۹۸    
فيسبوک

Archive for دی ۱۳ام, ۱۳۹۶

پشتیبانی فعالان حقوق زنان از جنبش اعتراضی مردم ایران

فعالان حقوق زنان بیانیه‌ای در حمایت از جنبش اعتراضی مردم ایران منتشر کردند. در این بیانیه آمده است: «ما جمعی از فعالان حقوق زنان در این روزهای پر التهاب کە مردم ایران در حال سازماندهی جنبشی شجاعانە و حق‌طلب برای ایجاد تغییرات بنیادین در ایران هستند، اعلام می‌داریم کە پشتیبان کامل مردم خود بودە و در این مبارزە با آنان همراهیم…» ادامه مطلب »

همبستگی با جنبش اعتراضی ایران در برلین

20180102_151023 (2)در حمایت از مبارزات پیگیرانه ی مردم ایران جمعی از فعالان سیاسی وابسته به گروههای مختلف، نیز منفرد، فعالان حوزه ی زنان، جوانان پرشور و متعهد و افراد آزادیخواه در برلین در اکسیون روز سه شنبه ساعت ۱۵:۰۰ جلوی دروازه ی «براندن بورگ» شرکت کردند ادامه مطلب »

«درس جغرافی» در تجمع‌های ایران/ از قهدریجان و کهریزسنگ تا تویسرکان و ایذه

42000944_303۱۱دراین روزها نام دورود در استان لرستان، ایذه در استان خوزستان، تویسرکان در استان همدان و شاهین‌شهر، قهدریجان و کهریزسنگ در استان اصفهان به دلیل تعداد کشته‌های آن‌ها بیش‌تر شنیده شده است. نقطه اشتراک این شهرها «نرخ بالای بیکاری است». شهرستان ایذه در میزان خودکشی در استان خوزستان، «رتبه سوم در سراسر کشور را دارد». خادمی، نماینده ایذه: اگر اعتراضات اخیر در ایذه تا حدی پررنگ‌تر بود،به این دلیل است که جوانان ایذه همه بیکارند.. / ادامه مطلب »

دفاع از نظام مقدس با بچه مدرسه‌ای‌های باتوم به‌دست

۴ تعداد زیادی از نوجوانانی که جمهوری اسلامی به باتوم مسلح کرده و به عنوان بسیجی و لباس شخصی وارد میدان کرده است از محلات فقیرنشین هستند. صحنه تقابل بعضی معترضان با بعضی از این لباس‌شخصی‌های کم‌سال به عنوان دوست یا بچه‌محل، یکی دیگر از صحنه‌های خنده‌داری است که فضای وحشت فیلم ترسناکی که نظام مقدس به راه انداخته است را برهم می‌زند…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی