امروز:   مهر ۲۸, ۱۳۹۸    
فيسبوک

Archive for دی ۱۶ام, ۱۳۹۶

حال و روز مادری که پسرش «مفقود» شده!

TajamoDaneshjooyanفیلمی از مادری سرگشته و مستاصل جلوی  زندان اوین که پسر ۲۰ ساله او با نام اشکان آبسواران ، با تلفن خودش با خانواده‌ اش تماس گرفته و اطلاع داده که  بازداشت شده، ولی  حالا به مادرش می‌گویند که او مفقود شده است. این مادر به کجا پناه ببرد ؟! به کجا دادخواهی کند ؟! چه کسی پاسخگوست؟! شرم بر شما جنایت کاران  آدم ربا و آدم کش! ادامه مطلب »

اعتراضات اخیر در ایران نشانِ قطع امید از امکان اصلاحات در این نظام است

chafiq-chahla_0اعتراضات و تظاهرات سراسری در ایران، یکهفتۀ پیش، در روز پنجشنبه ٢٨ دسامبر در مشهد آغاز شد و بسرعت بسیاری شهرهای دیگر را نیز در برگرفت. اعتراضات اخیر از بسیاری گونه ها دارای ویژگی‌هائی به نظر می‌رسد که شاید، به رغم عمر هفت روزۀ آن، قابل تامل باشد ادامه مطلب »

موج بازداشت دانشجویان در اعتراض های اخیر

0

به نقل  از اتحادیه آزاد کارگران ایران لیست ۱۰۲ اسامی احراز شده دانشجویان بازداشتی:

لیلا حسین زاده دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه تهران،سهیل موحدان دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه تهران ، امید جمشیدی، دانشجوی دانشگاه رازی کرمانشاه، محمدرضا سروری، دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه حکیم سبزواری شهر سبزوار ، حسام حسین زاده، دانشجوی ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهران، محسن حق‌شناس، دانشجوی طراحی صحنه دانشگاه تهران  در دانشگاه بازداشت، مجید اکبری، دانشجوی کارگردانی تئاتر دانشگاه تهراندر محل دانشگاه  ، عارف فتحی دانشجوی دانشگاه تهران ،سینا غفاری دانشجوی ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران، محمد خانی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی تهران طی روزهای اخیر، ….بازداشت شده اند ادامه مطلب »

درمان جایگزین، خوددرمانی و شیمی درمانی

06

گفت و گو با مهین ادیب

خیلی ها سرطان شان را پنهان می کنند. من همیشه صحبت می کنم و الآن به ویژه برای آن که به دیگران کمک کنم از تجربه های درمانی خودم به همه می گویم. من به پزشک متخصص سرطان ام تمام مراحل درمان های سنتی و جایگزین را که انجام می دهم می گویم تا از تاثیری که این درمان های جانبی در تقویت من در مقابل شیمی درمانی دارد، آگاه شوند و در جلسات شان مطرح کنند. … ادامه مطلب »

اجرای قانون دستمزد برابر برای زنان و مردان در ایسلند

Islandایسلند اولین کشوری است که در آن پرداخت “دستمزدِ برابر” به زنان و مردان به شکل قانونی اجرا می‌شود و به موجب این قانون از این پس در این کشور پرداخت حق‌الزحمه بیشتر به مردان نسبت به زنان غیرقانونی خواهد بود

ادامه مطلب »

دو نامه، قبل و بعد از اعدام مجرم ِکودک، قاتل ستایش

90“باید در نظر بگیریم که امیرحسین هم کودک است و قربانی محیط و جامعه شده است. در همین میان پیوستن ایران به کنوانسیون حقوق کودک به این معنی است که ایران ملزم به رعایت قانون و قصاص نکردن امیرحسین است”/ “درست است که قصاص حق است و باید تسلیم خواست خدا و قانون بود، ولی به هر حال خانواده‌ای از برادران ایرانی‌ام، امروز در غم فرزند نشسته است” ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی