امروز:   آذر ۱۹, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آخرین نوشته ها

Archive for دی ۲۸ام, ۱۳۹۶

بزنگاهِ سرکوبِ خیزش‌های مردمی، نقطهٔ همداستانی جناح‌هایِ حکومتی

8ae215a575dfe313b53e4ae2673822b2گفته‌های چهره‌های وابسته به جناح موسوم به اصلاح‌طلب و اصولگرا بار دیگر نشان داد که در بزنگاه‌های سیاسی، همراه با توجیه‌های نامفهوم و گنگ و هراس‌افکنی، آن چیزی که باید در اولویت قرار بگیرد همان “حفظِ نظام” است. آنان توده‌ها را توجیه می‌کنند تا دریابند که تنها گزینه، ادامهٔ همین وضعیت خواهد بود، یعنی ادامهٔ فقر و بیکاری آنان در مسیر منا‌فع چپاولگران و سرکوبگران…/ ادامه مطلب »

اعتماد از دست رفته ملت

اعتراضاتمنتسب کردن صداهای منتقد و معترض به بیگانه رسمی است که مدتی بر فضای مدیریت کشور حاکم شده است. بد نیست همگی فرض را بر این بگذاریم که تمام این صدا‌ها برآمده از فتنه دشمنان بوده است. سوال مهمی که در این بین پیش می‌آید این است که چرا مردم ما اینقدر راحت فریب دشمنان را می‌خورند و به خیابان می‌آیند؟…/ ادامه مطلب »

افزایش فشارِکاریِ پرستاران با اجرای طرح تحول سلامت

پرستار2حسین‌ علی‌نسائی می‌گوید: اجرای نادرست طرح تحول نظام سلامت، فشار شغلیِ بر پرستارانِ شاغل در بیمارستان‌های دولتی را به صورت وحشتناکی افزایش داده است..برخورداری از خدمات پرستاری مناسب یکی از توقعاتِ به‌جای مردم است؛ اما رضایت شغلی پرستاران تامین نشده است و در عمل افزایش هزینه‌های پزشکی و دارویی، جلوی اجرای تعرفه‌های پرستاری را گرفته است…/ ادامه مطلب »

اخلال در نظم زندان؛ تشکیل پرونده جدید علیه گلرخ ایرایی و آتنا دائمی

golrokh-atenaآتنا دائمی و گلرخ ایرایی دو فعال حقوق بشر محبوس در زندان اوین برای چندمین بار از بابت پرونده جدیدی که علیه آنها در دوران زندان مفتوح شده به دادسرا فراخوانده شدند. خانم ایرایی که امروز بعد از چند بار خودداری از حضور سرانجام در شعبه ۵ دادسرا حضور یافت از بابت اتهام “اخلال در نظم زندان” مورد تفهیم قرار گرفت. پیش از این نیز خانم دائمی به اتهام توهین به مسئولان زندان با پرونده قضایی روبرو شده بود که از بابت آن سرانجام تبرئه شد../ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی