امروز:   اسفند ۱, ۱۳۹۶    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
طنز
طنز
ژانویه 2018
د س چ پ ج ش ی
« Dec   Feb »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for ژانویه 20th, 2018

پوران درخشنده: راه و رسم عشق‌ورزی را بلد نیستیم

pooranderakhshandeدر بیشتر خانواده‌های ما، پدر و مادرها شبیه خواهر و برادر با هم رفتار می‌کنند؛ به همین دلیل فرزندان الگوی مناسبی برای چگونه مهرورزی ندارند. وقتی عشق در خانواده کمرنگ شده و نادیده گرفته می‌شود، اعضای خانواده در جایی دیگر دنبال آن می‌گردند و متاسفانه در چنین مواقعی است که ارتباطات موازی شکل می‌گیرد ادامه مطلب »

نامه بی‌چهرگان

iran_protestjpgبرسد به دست همه زنان و مردانی که راهی به روشنایی می‌گشایند

رژیم خون آشام برای حفظ بقای مصیبت بارش، مردم صلح جوی ایران را به آتش جنگ و تبدیل ایران به سوریه دیگر تهدید می‌کند. اما عزم راسخ مردم وطن پرست دیگر خاموشی نمی‌گیرد. رژیم کریه هر چه بخواهد ما را بفریبد، کتک بزند و زندان کند یا بکشد، مردم آگاه راه راستین رهایی از زنجیرهای زندان ظلمات جمهوری اسلامی را یافته‌اند ادامه مطلب »

اوج تحجر و عقب ماندگی در قرن ۲۱ ام!

ghate-dastدست متهم به سرقت در زندان مرکزی مشهد قطع شد
۲۷ دی ماه در زندان مرکزی مشهد حکم قطع دست یک فرد به اتهام “سرقت گوسفندان روستاییان در شهرهای مختلف خراسان رضوی و جنوبی” به اجرا درآمد. حکم قطع دست از جمله مواردی است که نافی اصل کرامت انسانی است. کنوانسیون بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی صراحتا استفاده از مجازات‌های غیر‌انسانی و موهن را ممنوع کرده است ادامه مطلب »

اخبار حوزه زنان در یک هفته گذشته

macholandkhaberتشکیل پرونده جدید علیه گلرخ ایرائی و آتنا دائمی …. سه زن که بخش‌هایی از صورت خود را پوشانده بودند، یا کاغذنوشته «رفراندوم» در کنار خیابان ایستاده‌اند و یک زن نیز مشغول توضیح و تصویربرداری است و می‌گوید ما جلو ظلم می‌ایستیم….دختر خیابان انقلاب کجاست؟… نمی توان بلد باشی و نخوانی…پیروزی بانوان مشکی پوش خراسان مقابل استقلال ساری ادامه مطلب »

آرشیو مطالب قدیمی