2018 ژانویه 23
  امروز:   مرداد ۲۴, ۱۳۹۷    
ویژه ۳۰ سال فاجعه ملی
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
طنز
طنز

Archive for ژانویه 23rd, 2018

آمار خشونت علیه زنان در ایران بالا رفته است

در هشتمین همایش سلامت روان و رسانه در ایران که یکشنبه اول بهمن در سالن آمفی تئاتر توانبخشی سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد گفته شد: «خشونت یا از سوی فرادستان رخ می‌دهد یا از سوی فرودستان، در خشونت فرادستان ما با قوانین سر و کار داریم که منجر به اعمال خشونت می‌شوند، مثل اعدام، یا اعمال خشونت مرد بر زن. زمانی‌که قدرت در جایی متمرکز می‌شود، می‌تواند منجر به سوءاستفاده شود. خشونت فرودستان اغلب به دلیل ناکامی و سرخوردگی ایجاد می‌شود و درنهایت به خشونت‌های جمعی و فردی ختم می‌شود.» ادامه مطلب »

پرستاران از وعده‌ها خسته‌اند/یک شاخه گل سهم روز پرستار

پرستارهر سال روز پرستار که فرا می‌رسد، یک مراسم نمادین برگزار می‌شود و تعدادی از پرستاران نمونه تقدیر می‌شوند. اما واقعیت امر این است که آنها از وعده‌‌‌ها خسته‌اند… نداشتن امنیت شغلی، فرسودگی شغلی و از همه بدتر بی‌توجهی مسئولان به مشکلات حرفه پرستاری، باعث شده تا موانع خدمتی پرستاران روز به روز تشدید شود… ادامه مطلب »

گزارش کمیته پیگیری بازداشت‌های۹۶ در شهر تهران و قرصهای توزیع شده در زندان اوین

کمیته پیگیری بازداشت‌های۹۶، متشکل از جمعی از روزنامه نگاران و فعالان مدنی که در خصوص بازداشت شدگان و کشته شدگان اعتراضات سراسری دیماه تحقیق می کند گزارش خود در مورد وضعیت کلی بازداشت شدگان و موضوع توزیع قرص بین بازداشت شدگان که ماحصل تحقیق میدانی و مصاحبه با شاهدان است منتشر کرد. بر اساس این گزارش بازداشت شدگان حوادث اخیر از جمله “سینا قنبری” در بازداشتگاهها مضروب شده‌اند همین‌طور به آنان بدون تجویز پزشک داروی متادون داده شده است… ادامه مطلب »

آرشیو مطالب قدیمی