امروز:   آذر ۲۳, ۱۳۹۸    
فيسبوک

Archive for بهمن ۴ام, ۱۳۹۶

دولت و رسانه‌ها علیه زنان ورزشکار: تحقیر، تکذیب و نادیده‌انگاری

zanvar01
یک ورزشکار زن در خیابان مورد حمله قرار می‌گیرد، دیگری را آموزش و پرورش تحقیر می‌کند و آن یکی در انزوا از دنیا می‌رود در حالی که مسئولان ورزشی حتی فوتبالیست بودن او را تکذیب می‌کنند. یک عضو شورای شهر تهران از عملکرد رسانه‌ها در برخورد با اتفاقات اخیر برای زنان ورزشکار انتقاد کرده و گفته زنان شهروندان درجه دو نیستند..عکس روبرو آتنا محمدی، دروازه بان تیم ملوان هفته قبل به علت ایست قلبی درگذشت../ ادامه مطلب »

یک فعال اجتماعی : منشأ این اعتراضات چیزی جز درد مشترک نیست

1396100916545454512933894همه‌ی مردمی که به خیابان آمدند به خوبی می‌دانند سهم دولت‌های مختلف در بروز نابسامانی عمیق کنونی چه اندازه و سهم کل نهادهای حاکمیتی چه میزان است. این چنین نگاهی به ریشه‌های مشکلات در میان مردم، آن هم در ساختاری که دولت تنها بخشی از آن هست، ناگزیر چند شکاف یا عامل را به هم مرتبط می‌کند؛ عاملیت سیاسی، اقتصادی و … ؛ بنابراین مردم جان به لب رسیده خوب می‌دانند با توجه به ساخت قدرت در ایران، آنچه از فسادها، نابرابری‌ها و ستم‌های اقتصادی وجود دارد، تنها ناشی از مدیریت‌های غلط یا اهمال اجرایی نیست، بلکه به سرکوب سیاسی و فقدان عرصه‌ی آزاد اجتماعی نیز برمی‌گردد../ ادامه مطلب »

مسوولان جمهوری اسلامی ایران ، ما خواهان هر چه سریعتر روشن شدن وضعیت تمامی زندانیان سیاسی و کشته شدگان اخیر هستیم!

logoمسوولان جمهوری اسلامی ایران، بدانید و آگاه باشید که سرکوب و کشتار مردم در خیابان و بازداشت، شکنجه و اعتراف گیری و قتل عام زندانیان، صبر مردم را لبریز خواهد کرد! دیگر دهه ی شصت نیست که بتوانید با بازداشت های گسترده و کشتار و شکنجه و اعدام زندانیان، مردم را به خانه‌ها بفرستید. آن زمان ابتدای به قدرت رسیدن شما بود و هنوز بخش‌هایی از مردم و گروه‌هایی به شما اعتقاد یا بهتر است بگوییم توهم داشتند و توانستید با شعار سازندگی، مردم را به خانه‌ها بفرستید و جان هزاران نفر از زندانیان سیاسی را بستانید و سکوتی مرگ بار درباره قتل عام گسترده زندانیان سیاسی در جامعه برقرار کنید…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی