امروز:   بهمن ۷, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آوریل 2018
د س چ پ ج ش ی
« مارس   مه »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archive for فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۷

میلیون ها انسان محتاج به نان شب؛ زیر سایه حکومت «اسلامی»

اعتراضات سراسری کارگران و زحمتکشان هر روز ابعاد وسیع‌تری می‌یابد. اعتراضات کارگران و حقوق‌بگیران در اسفند ماه گذشته برای دریافت حقوق خود در چندین واحد اقتصادی بزرگ نظیر نی‌شکر هفت‌تپه و فولاد اهواز و بخشی از صنایع نفت و ذوب آهن و ده ها موسسه ی کوچک تر حاکی از بحرانی بود که گریبان‌گیر اقتصاد جامعه است. اما این بحران های بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی که بر اثر غارت اموال مردم توسط باندهای قدرت در چند دهه‌ی گذشته صورت گرفته است؛ هر روز از جایی دیگر سر برمی‌آورد و تو گویی که با غارت های وسیع از اموال مردم و در چند دهه‌ی گذشته این رشته ها سر تمامی ندارد. ../ ادامه مطلب »

آقای کرباسچی حرکت دختران انقلاب امر رادیکال بود

اقدام دختران ایرانی که بدون پشتوانه قدرت خارجی از موضعی مستقل علیه اجبار، بدون هراس از تبعات امنیتی به دور از هر گونه خشونت و اخلال در نظم عمومی، روسری های خود را برا افراشتند نمونه ای واضح از امر رادیکال است. آنها با تکیه بر توان خود ، خویشتن تحول طلبشان را در معرض نمایش گذاشتند تا توجه افکارعمومی را به ظلم چند ساله و توجه حاکمیت را به رویکردی غلط جلب کنند. آنچه که در خیابان های تهران رخ داد نمایشی از مقاومت بود در برابر “اجباری” که حق آزادی پوشش را از زنان این سرزمین ستانده است. ../ ادامه مطلب »

خبرهای گوناگون از روزگار تازه کودکان روستایی تا توئیت خانم نماینده مجلس

طیبه سیاوشی: همه مسایل مربوط به زنان خط قرمز است.درحال حاضر متاسفانه به طور کلی حوزه زنان #خط_قرمز است…روزگار تازه کودکان روستایی؛ قصه جای مواد مخدر…اژه‌ای: مرتضوی را برای اجرای حکم گیر نمی‌آوریم…استقرار دائمی ماموران ناهی از منکر در خیابان‌های قم.. .آمار تاسف‌بار از سلامت دندان کودکان‌ایرانی : رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: هر کودک ۵ تا ۶ سال به طور متوسط ۶ دندان پوسیده، پرشده و یا کشیده شده دارد…وضعیت اسفناک یک کودک بیمار در سرپل ذهاب…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی