امروز:   شهریور ۳, ۱۳۹۸    
فيسبوک
آخرین نوشته ها

Archive for اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۷

«لطفا عکاس مرد اعزام کنید!»

انجمن صنفی عکاسان ایران طی مراسمی در ۲۳ اردیبهشت ( ۱۳ ماه مه) عکسی از یلدا معیری را شایسته نشان عکاس سال مطبوعات ایران درسال ۱۳۹۶ در بخش تک‌عکس خبری دانست. این عکس تصویر زن جوانی را با مشتی گره‌کرده در ناآرامی‌های دی‌ماه همین سال مقابل دانشگاه تهران و در میان ابری از دود و گاز اشک‌آور به تصویر می‌کشد . مطرح شدن نام یک زن به عنوان عکاس برتر در جامعه خبری ایران، بیش از پیش اهمیت پرداختن به قابلیت‌های زنان در این حوزه و نارسایی‌هایی که آنها به طور حرفه‌ای با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را می‌طلبد…./ ادامه مطلب »

کشتار وحشیانه فلسطینی‌ها در تظاهرات روز گذشته غزه/ حداقل ۵۹ شهید و ۲۷۰۰ زخمی

روز دوشنبه در جریان تظاهرات فلسطینی‌ها در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس دستکم ۵۹ فلسطینی شهید و بیش از ۲۷۰۰ تن زخمی شدند که از بین زخمی شدگان ۲۲۵ تن کودک و ۷۹ تن زن هستند. هشت تن از شهدا نیز کودک هستند. از زمان آغاز راهپیمایی بازگشت این بیشترین تعدادی از معترضان فلسطینی است که شهید می‌شوند. ۱۳ تن از زخمی شدگان نیز خبرنگار هستند. صد تن از زخمی شدگان این یورش وحشیانه نیز حالشان وخیم گزارش شده است..در اعتراض به این عمل تظاهرات در بسیاری از کشورها شدت گرفت …/ ادامه مطلب »

۲۱ روز از اعتصاب غذای اسماعیل عبدی گذشت

اسماعیل عبدی، عصو هیئیت مدیره کانون صنفی معلمان  از چهارم اردیبهشت ماه، در اعتراض به تبعیض در برخورد با زندانیان صنفی دست به اعتصاب غذا زده‌است؛ خواسته مشخص او، اعطای حقوق اولیه زندانیان، از جمله حق مرخصی، مرخصی استعلاجی، آزادی مشروط، و… است. صدای اسماعیل عبدی باشیم. ادامه مطلب »

وضعیت جسمانی زهرا زارع در زندان اوین رو به وخامت گذاشته است

وضعیت جسمانی زهرا زارع، متهم سیاسی محبوس در بند زنان زندان اوین رو به وخامت گذاشته است. زهرا زارع از بازداشت شدگان وقایع دی ماه سال گذشته است که به دلیل حبس در سلول انفرادی و ابتلا به حملات عصبی و تشنج، در هفته‌های اخیر وضعیت جسمانی نگران کننده‌ای داشته است ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی