امروز:   تیر ۳۰, ۱۳۹۸    

Archive for خرداد ۱ام, ۱۳۹۷

اعمال خشونت شلیک مستقیم گلوله به تظاهرات‌کنندگان کازرون؛ فضای شهر همچنان امنیتی است

تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم کازرون که از ماه گذشته در اعتراض به تقسیم این شهرستان آغاز شده، طی دو روز اخیر به خشونت کشیده شد و شماری کشته و مجروح بر جای گذاشته است. بنا به خبر ایرنا حوادث شامگاه چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷ در کازرون فارس به مرگ سه نفرمنتهی شد که پیکر این افراد عصر سه شنبه اول خرداد در این شهر به خاک سپرده شد. پیش از این مقامات استان فارس از کشته شدن دو نفر در این درگیری‌ها خبر داده بودند…/ ادامه مطلب »

لایحه تامین امنیت زنان در انتظار امضای رئیس قوه قضاییه

یک نماینده مجلس ایران می‌گوید که صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه ایران لایحه تامین امنیت زنان را معطل نگه داشته است. طیبه سیاوشی شاه عنایتی، گفته اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با رییس قوه قضائیه دیدار کرذه‌اند و فراکسیون زنان مجلس، از همکاران زن در این کمیسیون تقاضا کرده لایحه تامین امنیت زنان را از آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه پیگیری کنند و درخواست کنند تا این لایحه در اولویت بررسی قرار گیرد…/ ادامه مطلب »

یک نماینده مجلس: شرکت‌های خصوصی از اجرای قانون مرخصی ۹ماهه زایمان سر باز می‌زنند

عضو فراکسیون زنان مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به اجرای قانون افزایش مرخصی زایمان، اعلام کرد: اغلب شرکت‌های خصوصی این قانون را اجرا نمی‌کنند . بی‌تردید برخی کارفرمایانی که به دنبال نیروی ارزان هستند وقتی نیروی زن برای ۹ ماه بارداری شرایط خاصی برای کار کردن داشته سپس ۹ ماه نیز از مرخصی زایمان استفاده کند قطعا به دنبال جایگزین کردن نیروی مرد خواهند بود. معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی : برای استفاده از مرخصی زایمان ۹ ماهه باید دولت اعتبار مورد نیاز را تامین کند اما تاکنون این اعتبار تامین نشده است../ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی