امروز:   خرداد ۲۷, ۱۳۹۸    
فيسبوک
دسامبر 2018
د س چ پ ج ش ی
« نوامبر   ژانویه »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
آخرین نوشته ها

Archive for آذر ۱۷ام, ۱۳۹۷

واکنشها به خلاف گویی روحانی درباره آزادی در دانشگاهها

حسن روحانی روز ۱۴ آذر ماه گفت: «دانشگاه‌های ما آزادترین دانشگاه‌های دنیا از لحاظ اظهارنظر و بیان نقد هستند و فکر نمی‌کنم کشوری مانند ایران باشد که دانشجویان خیلی آزاد نظرات و انتقادات خود را مطرح کنند.» این در حالی است که در اعتراضات سراسری دی ۹۶ بیش از ۱۵۰ دانشجو بازداشت شدند و پس آن احکام سنگین زندان برای آنها صادر شد. همچنین بسیاری از دانشجویان در این رابطه نقدهای خودشان را در توبیتر خود ابراز کردند ادامه مطلب »

اعلام همبستگی فعالین حقوق زنان با معلمان، پرستاران و کارگران

در بخشی از بیانیه  نوشته شده که سیاست‌های نئولیبرالی و در قلب آن خصوصی‌سازی دستاوردی جز فقر و تیره‌روزی برای مردم نداشته و در آموزش و پرورش به بازماندن از تحصیل دختران بیش از پسران منجر شده و نیز در بخش بهداشت و درمان زنان بسیاری را از دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی مناسب محروم کرده است. زنان  کارگر به مراتب بیش از مردان کارگران از حداقل‌های قانونی نیز محرومند. ما معتقدیم اعتراض به این شرایط نه تنها حق ما، بلکه وظیفه‌ی تک تک ماست ادامه مطلب »

درگیری در دانشگاه امیرکبیر

«آتش به اختیار عمل کردیم / شعار زندانی سیاسی آزاد باید گردد ساختارشکنانه است»
اعضای بسیج دانشجویی و به ویژه شورای مرکزی انجمن اسلامی به تجمع دانشجویان در اعتراض به مشکلات معیشتی و اقتصادی  حمله و پلاکاردها را پاره کردند. حتی موضوع شعارها برای آنها اهمیتی نداشته است و فقط حمله می‎کردند. چراکه وقتی از بسیجیان خواسته شده تا بیاید درباره اشتراکاتمان شعار بدهیم نپذیرفتند. و اما یکی از مسوولان حمله و آتش به اختبار در حمله به تحمع کنندگان : ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی