امروز:   آبان ۲۲, ۱۳۹۸    

Archive for اسفند ۵ام, ۱۳۹۷

رقص اعتراضی علیه خشونت به زنان

در مراسم، بروشورهای مصور و خواندنی که شامل اطلاعات و آگاهی از حقوق زنان بودند، در اختیار شرکت کننده ها قرار داشت. همچنین طوماری به اندازه ی یک در چند متر بر روی زمین گسترده شده بود که زنان شرکت کننده بی دغدغه بتوانند از مشکلات، خواست ها و آرزوهای خود بنویسند. ازجمله ی نوشته ها که میتوان به آن اشاره داشت: ادامه مطلب »

گزارش نشست فمینیسم در آثار هنرمندان زن ایرانی

نشست فمینیسم در آثار هنرمندان زن ایرانی بهمن‌ماه به همت دیگری برگزار شد. در این نشست مریم امیرفرشی در مورد تأثیر فمینیسم در آثار هنرمندان زن ایرانی سخنرانی کرد.در ابتدا مهراسا رستگار ضمن معرفی «دیگری» و تشکر از موسسه رحمان به دلیل دراختیار دادن فضا، تاریخچه مختصری در مورد شکل گیری هنر فمینیستی بیان کرد وگفت: ادامه مطلب »

بیانیه کارزار زنان

به مناسبت هشت مارس فعالین کارزار زنان در سه شهر کشور آلمان ( هامبورگ) ، دن هاگ ( هلند) و بلژیک ( بروکسل ) در روزهای ششم ، هفتم و هستم ماه مارس به مناسبت چهلمین سالگرد اعتراض زنان در سال ۵۷ علیه اعلام حجاب اجباری راهپیمایی می کنند و همه ی علاقه مندان و  در عین حال معترضین را دعوت به همراهی با خود کرده اند ادامه مطلب »

اعتراض به ترویج خشونت در صدا و سیما

اعتراض شهیندخت مولاوردی معاون سابق زنان و خانواده در واکنش به عادی سازی خشونت نوشت و همچنین پروانه مافی، رییس فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی در واکنش به پخش یک گفت‌وگوی جنجالی در برنامه «فرمول یک»، نامه‌ای اعتراضی به علی عسگری، رییس صدا و سیما نوشت. ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی