امروز:   مهر ۱, ۱۳۹۸    

Archive for فروردین ۳ام, ۱۳۹۸

نوروز درخانه معلم زندانی محمد حبیبی

خدیجه پاک ضمیر معلم و همسر_محمد_حبیبی فعال صنفی و معلم زندانیست. او در این ویدئو خطاب به همراهان جامعه نو، از مطالباتی می‌گوید که محمدحبیبی در پی تحقق آنها به ۷ سال و نیم زندان محکوم شده است. توقف پروژه خصوصی سازی مدارس و مقابله با کالایی شدن آموزش ، بخشی از این مطالبات است. محمد حبیبی که از اردیبهشت ماه ۹۷ در پی یک تجمع صنفی بازداشت شده ، هم اکنون در زندان اوین به سر می برد.
جامعه‌نو /لیلا رزاقی

۳ فروردین ۹۸

سیلِ مازندران و گلستان : روستاها در محاصره آب + عکس

در مازندران جاده‌هایی که روستاها را به شهرها ارتباط می‌دهند قطع است و سه نفر نیز تاکنون جان باخته‌اند. بارش‌ها تا شامگاه چهارشنبه ۲۹ اسفند ادامه دارد و هنوز برآورد خسارت انجام نشده. سیل همچنین بخش‌هایی از استان گلستان، به ویژه گنبدکاووس را درگیر کرده است. تغییرات محیط زیستی که بخشی از آنها نتیجه سیاست های مخرب رژیم و بی اعتنایی آن به حفظ محیط زیست است دشواری های افزونی را برای کشاورزان پدید آورده است. افزایش طوفان و تگرگ و بعضا جاری شدن سیل خسارت‌هایی فراوان به محصولات کشاورزی و باغی وارد می‌آورد…./ ادامه مطلب »

بی‌اعتنایی مسئولان کشور و رسانه‌های داخلی به وضعیت مردم سیل زده

سخنان «محمود ایوبی»، ورزشکار گمیشانی در مورد بی‌اعتنایی مسئولان کشور و رسانه‌های داخلی به وضعیت مردم سیل زده استان گلستان و این که سه روز است که همه رسانه ها را مخاطب قرار داده اما هیچکدام عکس العمل نشان نداده اند.

۳ فروردین ۹۸

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی