امروز:   اسفند ۳, ۱۳۹۸    
فيسبوک
ژوئن 2019
د س چ پ ج ش ی
« مه   جولای »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archive for خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۸

زنانِ بی‌فرزند: «من نیازی به دلسوزی ندارم، من واقعاً خوشحال هستم»

من می‌‌خواستم با کلیشه‌های منفی مقابله کنم و نشان دهم که زنان بی‌فرزند خودخواه، نیمه-زن، پیر دختر، نازا و یا زنان دیوانۀ گربه نیستند. به این ترتیب به فکر افتادم که عکاسی کنم. من از ۵۰ زن که در حالت جنین روی لحاف خوابیده‌اند عکس گرفتم که این تصاویر الهام‌بخش ایدۀ فرزند متولدنشده است. ادامه مطلب »

مادران شاغل و بچه‌های کوچک: داستانی پر از اشک و حسرت

برای زنان تحصیل‌کرده و موفق، بچه‌دارشدن چالشی عظیم به بار می‌آورد: آیا باید بچه‌هایشان را به پرستارها و مهدکودک‌ها بسپارند و مسیر موفقیت شغلی‌شان را ادامه دهند یا خودشان را وقف فرزندشان کنند و بیخیال کارشان شوند؟ انتخاب خیلی‌ها گزینۀ دوم است. اما واقعاً چه چیزی باعث می‌شود زنان چنین تصمیمی بگیرند؟ ادامه مطلب »

یک قاضی دادگستری در سنندج همسرش را به آتش کشید

اصلان اکبرپور، قاضی شعبه دوم دادگاه تجدید نظر استان کردستان عصر روز گذشته ۱۲ خرداد ماه پس از این اقدام از سوی ماموران پلیس آگاهى دستگیر شد و هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد. همسر وی نیز که هویتش هنوز مشخص نیست به دلیل شدت جراحات به یکی از بیمارستان‌های تبریز منتقل شده است.
ادامه مطلب »

آزادی دو بازداشتی روز کارگر، انتقال سپیده قلیان به قرچک

و ۳۰ سال حبس تعزیزی برای امیرسالارداودی وکیل دادگستری

حسن سعیدی ازاعضای سندیکای کارگران شرکت واحد که درروزجهانی کارگر۱۱اردیبهشت توسط عوامل امنیتی درتجمع اعتراضی مقابل مجلس بهارستان به همراه تعدادی ازرانندگان شرکت واحد و تعدادی ازدیگرفعالین کارگری ومدنی بازداشت شده بودند که بجز ۷نفرهمگی با قرارکفالت ووثیقه اززندان آزادشدند که امروز ۱۳خرداد ناهید خداجو دیگر بازداشتی روز جهانی کارگر با قراروثیقه اززندان اوین آزادشد ….سپیده قلیان به زندان قرچک ورامین منتقل شد….امیر سالار داودی، وکیل دادگستری به ۳۰ سال حبس تعزیری محکوم شد ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی