امروز:   مهر ۳۰, ۱۳۹۸    
فيسبوک

Archive for شهریور ۴ام, ۱۳۹۸

نوزاد خانواده فقیر در بیمارستان اردبیل گروگان گرفته شد!

 اجازه شیردادن به بچه در گرو پرداخت بدهی!
پانزده روز پیش زن جوان جهت زایمان به یکی از بیمارستان‌های اردبیل مراجعه کرد که به دلیل نارس بودن نوزاد به توصیه پزشکان کودک تازه متولد شده داخل دستگاه و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت. ولی چند روز بعد هنگام مراجعه خانواده برای تحویل گرفتن نوزاد به دلیل عدم بضاعت مالی و ناتوانی در پرداخت هزینه‌ها عوامل بیمارستان از ترخیص نوزاد ممانعت کردند. ادامه مطلب »

تقویت تنانگی در زندگی مشترک

اگرچه رابطه‌ی جنسی باید فاکتوری مثبت در زندگی مشترک باشد، اما اغلب موارد این‌گونه نیست. داشتن رابطه‌ی جنسی خوب می‌تواند کیفیت زندگی شما را بالا ببرد و چیزی را به زندگی مشترک شما بیافزاید اما رابطه‌ی جنسی ناخوشایند قطعاً تأثیرات عمیق‌تر ومخرب‌تری به دنبال خواهد داشت. ادامه مطلب »

انتشار فایل صوتی نوشین جعفری از انفرادی اطلاعات سپاه:

 اگر اطلاعات اکانت را در اختیار نیروهای امنیتی قرار ندهی، خانواده‌ات را تحت فشار می گذارند

نوشین جعفری عکاس و خبرنگار هنری و سینمایی که از چندی پیش  در انفرادی به سر می برد، چند روز پیش  از صفحه اینستاگرام شخصی‌اش، پیامی صوتی برای یکی از دوستانش که از فعالان سیاسی است می‌فرستد. در این فایل صوتی ، نوشین جعفری در حالی که به وضوح مضطرب و تحت فشار است، از دوستش می‌خواهد پسورد و ایمیل اکانت «یاردبستانی» را به بازجویانش بدهد و با نگرانی به او می‌گوید اگر اطلاعات اکانت را در اختیار نیروهای امنیتی قرار ندهد، خانواده‌ات را تحت فشار قرار خواهند داد ادامه مطلب »

خودسوزی یک دختر ۱۶ ساله در پی اصرار خانواده اش به ازدواج

زیبا، دختر نو جوان ۱۶ ساله است که در واکنش به اصرار خانواده اش مبنی بر ازدواج با پسرعموی مسن نامادری اش اقدام به خودسوزی کرد. بخش زیادی از بدن و صورت وی در پی خودسوزی دچار سوختگی و از بیمارستان مرخص شده است. این در حالی که دی ماه امسال کمیسیون حقوقی محلی ممنوعیت کودک همسری را رد کرد ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی