امروز:   فروردین ۱۹, ۱۳۹۹    
فيسبوک

Archive for اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۸

کرونا در زندان‌ها: نازنین زاغری و امیرحسین مرادی مبتلا شده‌اند؟

به گزارش کارزار «نازنین را آزاد کنید»، این زندانی اعلام کرده که هم اکنون بیشتر از پنج روز است تمامی نشانه‌های بیماری کرونا از جمله گلو درد، دردهای عضلانی، عرق سرد و حالت تهوع را داراست اما مسئولان بند اجازه اعزام او به بیمارستان و انجام تست کرونا را صادر نمی‌کنند.در خبری دیگر، ابتلای امیر‌حسین مرادی که در جریان اعتراضات سراسری آبان ‌ماه ۹۸ بازداشت و در دادگاه به اعدام محکوم شده، به ویروس کرونا تأیید شده است

ادامه مطلب »

وضعیت نامناسب جسمی سپیده فرهان در زندان اوین

سپیده فرهان، فعال مدنی محبوس در زندان اوین و از بازداشت شدگان اعتراضات دی ماه ۹۶، که در حال سپری کردن دوران محکومیت خود در این زندان است، هفته‌ گذشته به دلیل احساس درد شدید در ناحیه پا، با تاخیر بسیار به بهداری زندان اوین و نهایتا به بیمارستان منتقل شده است. ادامه مطلب »

زنان فراموش‌شده در میان اخبار زیبایی‌های گیلان

گزارشی از وضعیت عمومی زندان زنان رشت
زندان زنان رشت موسوم به «کانون اصلاح و تربیت استان گیلان و زندان زنان رشت» در منطقه‌ی لاکانِ‌ شهرستان رشت قرار دارد و زندان مرکزی رشت محسوب می‌شود. زندان زنان با ۳ بند جداگانه و حدود ۱۷۰ زن زندانی، پرجمعیت‌ترین زندان زنان استان است. ۳ بند زندان زنان شامل بند بازداشتی‌ها، کانون و محکومین است. ادامه مطلب »

فیلم #شیطان_وجود_ندارد، ساخته‌ی محمد رسول‌اف برنده خرس طلایی

فیلم #شیطان_وجود_ندارد، ساخته‌ی محمد رسول‌اف، به عنوان بهترین فیلم هفتادمین جشنواره‌ی فیلم برلین معرفی شد و خرس طلایی این جشنواره به آن تعلق گرفت.مراسم اعطای این جایزه  بدون حضور  رسول‌اف برگزار شد زیرا دادگاه انقلاب تهران او را به محدودیت‌هایی از جمله خروج از کشور محکوم کرده است.جایزه‌ی خرس‌ طلایی جشنواره‌ی برلین را باران رسول‌اف، دختر آقای رسول‌اف و بازیگر این فیلم، به نمایندگی از پدرش دریافت کرد. ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی