امروز:   فروردین ۱۹, ۱۳۹۹    
فيسبوک

Archive for اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۸

آزادی برای زنان زندانی سیاسی و کلیه زندانیان

روز هشت مارس در میدان «روبرت کوخ » شهر برلین گروهی از زنان فعال ایرانی صدای آزادی بی قید و شرط زنان زندانی سیاسی ، عقیدتی و مدنی و کلیه ی زندانیان سیاسی در اسرع وقت بودند. آنها همچنین مطالبات حقوق معوقه زنان را در چند دهه ی گذشته مانند منع ازدواج کودکان، منع حجاب اجباری،..  در دست خود داشتند. ادامه مطلب »

بیانیه جمعی از دانشجویان دانشگاه های مختلف

درباره ۸ مارس روز جهانی زن

در یک سال گذشته تمام اعتراضاتی که علیه وضعیت فلاکتبار جامعه در زمینه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی شکل گرفته‌اند؛ برای تغییری پا به میدان گذشته‌اند که هرآنچه امروز بر عموم جامعه تحمیل شده است را نمی‌خواهد؛ از فقر گرفته تا نبود کمترین آزادی اجتماعی و شخصی برای همه و فارغ از جنسیت، ملیت و عقیده؛ تا کنار زدن عوامل شکنجه و کشتار مردم و در یک کلام از بین بردن تمام مناسبات موجود که به غلیظ‌ترین میزان ممکن رنگی از نابرابری، تبعیض و سرکوب را بر زندگی‌مان پاشیده‌اند ادامه مطلب »

کادر درمان را سپر انسانی کرونا نکنید

اینروزها هربار که میخواهم واتساپم را چک کنم ، دلشوره عجیبی میگیرم،ضربان قلبم تند میشود و دردلم خداخدا میکنم باز خبر رفتن عزیزی از همکاران را نبینم ….لیست جلوی روی من است. کادر درمان درگیر با کرونا …..صد وپنج نفر ..‌‌‌‌‌…..صدوپنج نفر؟!فقط؟! حداقل من بیست نفر دیگر را میشناسم که دراین لیست نیستند …. ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی