امروز:   فروردین ۱۹, ۱۳۹۹    
فيسبوک

Archive for اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۸

یا امام رضا! کمک کن در مسابقه ی رقص، اول بشم!

آنان با صدا و سیمایی بزرگ شده اند که هیچ اخباری در آن بدون ذکر سلام بر پیامبر و اهل بیت اش خوانده نمی شود و هنگام پخش مسابقات ورزشی جهانی،صحنه های تکراری و آهسته، جایگزین تصویر زنانی می شود که این سازمان معتقد است تصویر آنان با هنجارهای اجتماعی جامعه نمی خواند، اینان در کشوری بزرگ شده اند که در متروی پایتخت اش غرفۀ پاسخ به سوالات شرعی راه اندازی می شود و در شهرهای مذهبی اش برگزاری هیچ کنسرت موسیقی مجاز…/ ادامه مطلب »

سراسر زندگی ویدا حاجبی مقاومت بود

ویدا به یکی از چهره‌های مقاومت در زندان شهره بود ولی این روحیه مقاومت در او تنها محدود به ایستادگی‌اش زیر شکنجه و فشارهای زندان نبود، سراسر زندگیش را تشکیل می‌داد. بی‌پروا به همه چیزهائی که با روحیه آزادمنشی و آرمانخواهی او در تناقض بودند، نه گفته بود. به تجمل و زندگی بی‌دردسر در میان بالایی‌ها، که امکانش را داشت، پشت کرده و هرگز از تنگدستی نهراسید. بی‌تکلف و درویش‌مسلک زیست و در یاری به دیگران بیدریغ بود…/ ادامه مطلب »

تبعیض جنسیتی در فوتبال آمریکا؛ رئیس فدراسیون استعفاء داد

کارلوس کوردیرو، رئیس سابق فدراسیون فوتبال آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: «استدلال‌ها و عبارات استفاده شده در سندی که این هفته به دادگاه‌ها ارائه شده به شدت باعث رنجش و آزار عده‌ای به ویژه بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان شده است. آنها شایسته بهتر از این‌ها هستند. این ناپذیرفتنی و نابخشودنی است.»…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی