امروز:   فروردین ۱۹, ۱۳۹۹    
فيسبوک

Archive for فروردین ۱ام, ۱۳۹۹

بیانیه‌ کانون صنفی معلمان در اعتراض به ممانعت از مرخصی محمد حبیبی

در بخشی از این بیانیه با اشاره به مخالف مسئولین با مرخصی محمد حبیبی آمده است: “این مخالفت در حالی است که از حدود دو هفته پیش در سالن شماره دو اندرزگاه دو تیپ پنج زندان تهران بزرگ موارد ابتلا به کرونا اعضای یک اتاق شناسایی شده و آنها را از بند خارج نموده‌اند و جان محمد حبیبی با توجه به مشکلات ریوی مزمن در معرض خطر جدی است”…/ ادامه مطلب »

پویش‌های مردمی جای خالی دولت را پر می‌کنند

امروزه اکثر تولیدی ها و خیاطان خانگی توان و اراده تولید ماسک را دارند، اما دولت برنامه ای برای تامین پارچه ماسک که باید از جنس مخصوص برخوردار باشد ندارد. هیچ برنامه ریزی مناسبی نیز برای انسجام و هدفمند کردن توانمندی ها و اراده مردمی صورت نگرفته است../ ادامه مطلب »

پنج سال پس از قتل فرخنده در کابل

پنج سال پیش، در تاریخ ۱۹ ماه مارس، در شهر کابل گروهی از مردان محلی دست به قتل و سلاخی زن جوانی زدند که قاری قرآن بود و علیه ملای مسجد محل صدا بلند کرده بود. جنایتی که زنان افغانستان آن را از یاد نمی‌برند. آنان اجازه ندادند تابوت فرخنده، قربانی جهالت و خشم بیمارگونه مردان زن‌ستیز را مثل قرن‌های قرن، مردان بر دوش خود ببرند. بلکه برای اولین بار خود آنان جنازه روی شانه‌های خود گرفتند و سوی مزار قدم زدند…/ ادامه مطلب »

کلودیا روت: اگر خواهان تعامل با جهان هستید تمام زندانیان سیاسی را آزاد کنید

نائب رئیس پارلمان آلمان : « واقعا غم‌انگیز است که جامعه بین‌المللی فقط پس از اطلاع از اعتصاب غذای نسرین ستوده نسبت به وضعیت ناگوار زندانیان بیشمار در ایران توجه نشان می‌دهد. خانم ستوده از سر نومیدی و درماندگی فریادی کشیده است که من امیدوارم به گوش همه برسد. وضعیت زندانیان بیشمار در ایران غیرقابل‌تحمل است و حالا با گسترش اپیدمی بدتر شده است». او خواستار آزادی زندانیان سیاسی ایران شد…/ ادامه مطلب »

پیام نوروزی دبیرکل سازمان ملل متحد

گوترش : «امسال برای بسیاری، نوروز با غم و اندوه و اضطراب فرا می‌رسد و ویروس “کووید ۱۹ ” در سراسر جهان از جمله مناطقی که این جشن باستانی برگزار می‌شود سایه افکنده است. من مراتب تسلیت خود را برای کسانی که عزیزان خود را از دست داده‌اند و برای همه کسانی که تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته‌اند، عرض می‌کنم.»…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی