امروز:   اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸    
فيسبوک
می 2019
د س چ پ ج ش ی
« آوریل    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

گزارش تصویری از خاکسپاری پروین بختیارنژاد

روز جمعه پیکر پروین بختیار نژاد عضو شورای فعالان ملی مذهبی و فعال حقوق زنان با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی و تعدادی از بستگان و دوستان او به خاک سپرده شد. ما زنان درگذشت خانم بختیار نژاد مبارز پیگیر حقوق زنان را به کنشگران زن، فعالان حقوق زنان و جامعه مدنی و همه آنانی که برای محو حشونت علیه زنان مبارزه می کنند، صمیمانه تسلیت گفته و یاد عزیزش را گرامی می دارد./

******

روز جمعه پیکر پروین بختیار نژاد عضو شورای فعالان ملی مذهبی و فعال حقوق زنان با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی و تعدادی از بستگان و دوستان او به خاک سپرده شد.(منبع: ایران فردا)

طبق گفته‌ی نزدیکان وی یک روز قبل از این که خانم بختیارنژاد به بیمارستان برود، دادگاه به وی برای ابلاغ حکم زنگ زده بود و روزی که او فوت کرد، وکیل او حکم شش سال حبس را دریافت کرد.
زنده یاد کتابهای ارزشمندی در حوزه مسائل زنان بخصوص خشونت علیه زنان نوشت. “فاجعه خاموش” پژوهش تحقیقاتی در خصوص قتل‌های ناموسی و “زنان خود سوخته” کتابی مرتبط با آمار و دلایل خودسوزی زنان از جمله این آثار هستد.

ما زنان درگذشت خانم بختیار نژاد مبارز پیگیر حقوق زنان و فعال جامعه مدنی را به کنشگران زن، فعالان حقوق زنان و جامعه مدنی و همه آنانی که برای محو حشونت علیه زنان مبارزه می کنند، صمیمانه تسلیت گفته و یاد عزیزش را گرامی می دارد.

۲۱ مهر ۹۷

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی