امروز:   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸    
ویژه ۸ مارس ۲۰۱۹
فيسبوک
آوریل 2019
د س چ پ ج ش ی
« مارس    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

جان فرهاد در خطر است!

بیش از ۴ ماه است از اعتصاب غذای دکترفرهاد میثمی می گذرد. جرم او حمایت از دختران خیابان انقلاب و اتهامش تشویق به فساد و فحشاء است. این اتهام به گمان تولید وتوزیع پیکسل ” من به حجاب اجباری اعتراض دارم” به اونسبت داده شده است که می تواند ده سال حبس در پی داشته باشد

 

 

***

 

 

fیش از ۴ ماه است از اعتصاب غذای دکترفرهاد میثمی می گذرد. جرم او حمایت از دختران خیابان انقلاب و اتهامش تشویق به فساد و فحشاء است. این اتهام به گمان تولید وتوزیع پیکسل ” من به حجاب اجباری اعتراض دارم” به اونسبت داده شده است که می تواند ده سال حبس در پی داشته باشد.
اکنون او به جرم حمایت از خواسته ی زنان سرزمین اش و در اعتراض به بازداشت ناعادلانه ی خود و همسر اینجانب، رضا خندان، دست به اعتصاب غذا زده است. آنچه من می دانم جان فرهاد به طور جدی در خطر است و از همه ی جان های آگاه می خواهم که هر آنچه در توان دارند برای نجات جان این شهروند فرهیخته به کار ببندند. فرهاد که سال هاست زندگی اش با اندیشه و قلم عجین شده است، در عمل مدنی نیز نشان داده است از جسارت و صداقت قابل تحسینی برخوردار است که او را به سرمایه ای ملی برای همه ایرانیان تبدیل کرده است.
بنابراین من از همه فعالان حقوق بشر، فعالان مدنی و جامعه ی وکالت در خواست دارم جهت استفاده از ظرفیت های خود در جهت آزادی فرهاد عزیز تلاش کنند، قبل از آن که خطر غیر قال جبرانی این سرمایه ی مداراگر را از ما بگیرد.
فرهاد بیش از ۴ ماه است با آرامش و متانت با مرگی خاموش دست و پنجه نرم می کند. او را دریابید!
فیس بوک نسرین ستوده
زندان اوین
آذر ۹۷

عکس رادیو فرهنگ

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی