امروز:   اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸    
فيسبوک
می 2019
د س چ پ ج ش ی
« آوریل    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

مادر اسماعیل بخشی بازداشت و سپس به بیمارستان منتقل شد

امروز یکشنبه، ٢٨ بهمن هنگامی که خانواده اسماعیل بخشی برای پیگیری وضعیت نامعلوم و آزاردهنده اسماعیل به دادستانی شوش مراجعه میکنند با بی احترامی و پاسخ های نامشخض مواجه میشوند و هنگامی که با احترام و پیگیری، خواهان مشخص شدن وضعیت اسماعیل با دستور دادستان مامورین به اعضای این خانواده حمله ور شده و مادر اسماعیل بخشی را دستگیر می کنند. سپیده قلیان همچنان در گرو ضد کارگران هستند

 

 

 

***

 

 

 

امروز یکشنبه، ٢٨ بهمن هنگامی که خانواده اسماعیل بخشی برای پیگیری وضعیت نامعلوم و آزاردهنده اسماعیل به دادستانی شوش مراجعه میکنند با بی احترامی و پاسخ های نامشخض مواجه میشوند و هنگامی که با احترام و پیگیری، خواهان مشخص شدن وضعیت اسماعیل هستند با دستور دادستان مامورین به اعضای این خانواده حمله ور شده و مادر اسماعیل بخشی را دستگیر میکنند. متاسفانه در اثر این حمله وحشیانه، مادر اسماعیل بخشی از حال میرود و شرایط جسمی او به نحوی وخیم میشود که بلافاصله او را به مرکز درمانی منتقل کرده اند. هنوز خبر تکمیلی از وضعیت جسمی این مادر زجر دیده و اینکه الان در چه وضعیت و مکانی است واصل نشده است. مقامات قضائی و امنیتی که برای سرکوب کارگران هفت تپه به هر اقدام وحشیانه ای دست میزنند، با آزار و اذیت خانواده بخشی و همینطور خانواده سپیده قلیان، خشونت و اذیت را به نهایت درجه علیه آنها اعمال میکنند.

همکاران! کارگران هفت تپه ! مدت بازداشت موقت یک ماهه اسماعیل بخشی و سپیده قلیان تمام شده است. دادستانی شوش و اطلاعات شوش و اهواز برای انتقام از کارگران هفت تپه، اسماعیل بخشی و سپیده قلیان را گروگان گرفته اند و آنها را در سلول های انفرادی تحت فشار قرار داده اند تا علیه خود اعتراف و اقرار کذب کنند و همینطور در بیرون از زندان هم بدترین رفتارهای وحشیانه را با اعضای خانواده آنها انجام میدهند.
مدت بازداشت این دو عزیز تمام شده و ما کارگران هفت تپه اعلام میکنیم که در صورت آزاد نکردن اسماعیل و همینطور خانم سپیده قلیان، به زودی و به روش خودمان و با تجمع و اعتراض، در مقابل این اقدامات مقامات قضایی علیه نماینده خودمان و خانواده او، اقدام خواهیم کرد.

خبر تکمیلی درباره مادر اسماعیل بخشی:

پس از وخیم شدن وضعیت جسمی مادر اسماعیل بخشی در اثر دستور دادستانی برای بازداشت وی و یورش ماموران دادستانی و پس از اعرام ایشان به بیمارستان، به نظر میرسد، دادستانی و ماموران، ادامه عملیات بازداشت مادر گرامی اسماعیل بخشی را در اثر ترس و نگرانی از اعتراضات کارگران و خانواده ها، متوقف کرده اند. یک خبر ارسالی حاکی از آن است که ایشان اکنون در بازداشت نیستند. از عزیزانی که خبر موثقی درباره وضعیت و موقعیت ایشان دارند میخواهیم که به ما اطلاع دهند. اخبار تکمیلی را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

♦️کانال مستقل کارگران هفت تپه – ٢٨ بهمن ٩٧

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی