امروز:   بهمن ۲۹, ۱۳۹۸    

فراخوان دانشجویی برای شرکت در بزرگداشت روز جهانی کارگر

در روز جهانی کارگر، ما دانشجویان در همبستگی با کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان، بیکاران، مزدبگیران و سایر گروه‌های تحت ستم، در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای بزرگداشت روز تاریخی کارگر و نیز رساندن صدای اعتراض خود به گرانی، تورم، شرایط بغرنج اقتصادی، روند افسارگسیخته خصوصی‌سازی در همه ساحتها، افزایش مضحک هزینه‌های تحصیل و تبعیض‌های جنسیتی و قومی، در مقابل ساختمان مجلس گرد هم می‌آییم و با تشکل‌های مستقل کارگری همراه خواهیم شد…/

*****

اکنون در آستانه‌ی اول ماه مه، روز جهانی کارگر، وضعیت معیشت تمام فرودستان سراشیبی تندی را پشت سر می‌گذارد. زندگی‌های ما اگر از طوفان و سیل و زلزله‌ی بی‌کفایتی حاکمان جان سالم به در برد، صرف جان کندن برای زنده ماندن می‌شود. پدران و مادرانمان عمدتا با قراردادهای موقت، با حقوق ناچیز و زیر خط فقر یا بازنشستگانی هستند که صندوقشان به چپاول رفته و افق پیش روی خودمان نیز بیکاری یا بیگاری است.

در روز جهانی کارگر، ما دانشجویان در همبستگی با کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان، بیکاران، مزدبگیران و سایر گروه‌های تحت ستم، در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای بزرگداشت روز تاریخی کارگر و نیز رساندن صدای اعتراض خود به گرانی، تورم، شرایط بغرنج اقتصادی، روند افسارگسیخته خصوصی‌سازی در همه ساحتها، افزایش مضحک هزینه‌های تحصیل و تبعیض‌های جنسیتی و قومی، در مقابل ساختمان مجلس گرد هم می‌آییم و با تشکل‌های مستقل کارگری همراه خواهیم شد.

در این راستا رفیقانه از تمام دانشجویان دانشگاه‌های کشور دعوت میکنیم تا با حضور خود بار دیگر اعلام کنیم:فرزند کارگرانیم،کنارشان می‌مانیم و فریاد اعتراضمان علیه ستم‌ورزی بر فرودستان را سر دهیم.

بخشی از دانشجویان سراسر کشور

۶ اردیبهشت ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی