امروز:   تیر ۲۵, ۱۳۹۸    
فيسبوک
جولای 2019
د س چ پ ج ش ی
« ژوئن    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
آخرین نوشته ها

فراخوان دانشجویی برای شرکت در بزرگداشت روز جهانی کارگر

در روز جهانی کارگر، ما دانشجویان در همبستگی با کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان، بیکاران، مزدبگیران و سایر گروه‌های تحت ستم، در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای بزرگداشت روز تاریخی کارگر و نیز رساندن صدای اعتراض خود به گرانی، تورم، شرایط بغرنج اقتصادی، روند افسارگسیخته خصوصی‌سازی در همه ساحتها، افزایش مضحک هزینه‌های تحصیل و تبعیض‌های جنسیتی و قومی، در مقابل ساختمان مجلس گرد هم می‌آییم و با تشکل‌های مستقل کارگری همراه خواهیم شد…/

*****

اکنون در آستانه‌ی اول ماه مه، روز جهانی کارگر، وضعیت معیشت تمام فرودستان سراشیبی تندی را پشت سر می‌گذارد. زندگی‌های ما اگر از طوفان و سیل و زلزله‌ی بی‌کفایتی حاکمان جان سالم به در برد، صرف جان کندن برای زنده ماندن می‌شود. پدران و مادرانمان عمدتا با قراردادهای موقت، با حقوق ناچیز و زیر خط فقر یا بازنشستگانی هستند که صندوقشان به چپاول رفته و افق پیش روی خودمان نیز بیکاری یا بیگاری است.

در روز جهانی کارگر، ما دانشجویان در همبستگی با کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان، بیکاران، مزدبگیران و سایر گروه‌های تحت ستم، در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای بزرگداشت روز تاریخی کارگر و نیز رساندن صدای اعتراض خود به گرانی، تورم، شرایط بغرنج اقتصادی، روند افسارگسیخته خصوصی‌سازی در همه ساحتها، افزایش مضحک هزینه‌های تحصیل و تبعیض‌های جنسیتی و قومی، در مقابل ساختمان مجلس گرد هم می‌آییم و با تشکل‌های مستقل کارگری همراه خواهیم شد.

در این راستا رفیقانه از تمام دانشجویان دانشگاه‌های کشور دعوت میکنیم تا با حضور خود بار دیگر اعلام کنیم:فرزند کارگرانیم،کنارشان می‌مانیم و فریاد اعتراضمان علیه ستم‌ورزی بر فرودستان را سر دهیم.

بخشی از دانشجویان سراسر کشور

۶ اردیبهشت ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی