امروز:   مهر ۳۰, ۱۳۹۸    

برگزاری جلسه‌ی دفاع آخر ندا ناجی در دادسرای اوین

انتقال ساناز الهیاری به بهداری

امروز، دوشنبه ۱۷تیر، جلسه‌ی دفاع آخر ندا ناجی در دادسرای اوین برگزار شد. اتهامات وارده به او «اجتماع و تبانی»٬ «تبلیغ علیه نظام»، «اخلال در نظم عمومی» و «تمرد از مأمورین دولتی» اعلام شده است…. ساناز_الهیاری که به واسطه عدم رسیدگی پزشکی مدتهاست دچار لرزش و ضعف شده، با این حال برای آزادی خود و زندانیان هفت‌تپه در حالی در پنجمین روز #اعتصاب_غذا به سر می‌برد

 

 

***

 

 

برگزاری جلسه‌ی دفاع آخر ندا ناجی در دادسرای اوین
امروز، دوشنبه ۱۷تیر، جلسه‌ی دفاع آخر ندا ناجی در دادسرای اوین برگزار شد. اتهامات وارده به او «اجتماع و تبانی»٬ «تبلیغ علیه نظام»، «اخلال در نظم عمومی» و «تمرد از مأمورین دولتی» اعلام شده است. قرار بازداشت وی‌ نیز برای یک ماه دیگر تمدید شد که به گفته‌ی بازپرس در صورت عدم مخالفت دادستان پرونده به قرار وثیقه تغییر خواهد کرد.

_______________

انتقال ساناز الهیاری به بهداری

#ساناز_الهیاری که به واسطه عدم رسیدگی پزشکی مدتهاست دچار لرزش و ضعف شده، با این حال برای آزادی خود و زندانیان هفت‌تپه در حالی در پنجمین روز #اعتصاب_غذا به سر می‌برد که به دستور علی چهارمحالی، رئیس زندان اوین، از برقراری تماس و ارتباط با خانواده‌اش محروم شده است.
ساناز را پس از تشدید ضعف عمومی بدن و عضلات دست امروز به بهداری زندان منتقل می‌کنند. فشار خون او ٧ به روی ۵ گزارش شده با این حال ساناز مانع از زدن سرم می‌شود.
امروز #امیرحسین_محمدی_فرد به قطع تماس و ملاقات و تداوم بلاتکلیفی ساناز اعتراض می‌کند اما او را به زور از بهداری بیرون می‌کنند.
ارتباط با خانواده و رسیدگی پزشکی از حقوق اولیه و بدیهی زندانیان سیاسی است و قطع اجباری آن عملی خلاف قانون به حساب می‌آید. آیا جز این است که این کار به قصد ایجاد بی‌خبری انجام شده و مصداق شکنجه روانی است؟

“به ادامه فشار بر ساناز الهیاری خاتمه دهید. او حامی کارگران و مظلومان بوده است. صدای آزادی‌خواهان خاموش نمی‌شود. ساناز را بی قید وشرط آزاد کنید”

کمپین آزادی بازداشت شدگان روز کارگر- ۱۷ خرداد ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی