امروز:   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹    
فيسبوک
آوریل 2020
د س چ پ ج ش ی
« مارس    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
آخرین نوشته ها

نه به جنگ علیه ایران

شبکه صلح و عدالت اجتماعی در گوتنبرگ سوئد، روز شنبه ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ برابر با ۱۶ شهریور ۱۳۹۸، تظاهرات ایستاده با شعار «نه به جنگ» همراه با شعارهای «نه به تحریم» و «نه به دیکتاتور در ایران»، در محل برونس پارک شهر گوتنبرگ سوئد، برگزار کرد. بسیاری از ایرانیان مقیم گوتنبرگ و دیگر ساکنان این شهر، بخاطر افزایش خطر جنگ علیه ایران، احساس نگرانی میکنند. برگزاری این تظاهرات تلاشی بود برای بازتاب این نگرانی…

 

تعدادی از طرفداران صلح در این تظاهرات شرکت کرده و با در دست داشتن پلاکارد و پخش اعلامیه به زبان سوئدی که توسط شبکه و به همین مناسبت تهیه شده بود، مخالفت خود را با جنگ به اطلاع رهگذران میرساندند.
در این اعلامیه از جمله چنین آمده است: افزایش تنش در منطقه باعث افزایش تهدید جنگ جدید در خاورمیانه شده و نیز این موضوع که استقرار یک حکومت مردم محور و دموکراتیک در ایران تنها از طریق مردم ایران و نیروهای آزادیخواه و دموکراتیک کشور امکان پذیر است، مورد تاکید قرار گرفته است. در این اعلامیه همچنین می خوانیم که : حامیان صلح در سرتاسر جهان ، دولت آمریکا را به دلیل تهدید به اقدام نظامی علیه ایران و همچنین استفاده از تحریم هایی که به مردم آسیب می رساند ، به شدت محکوم می کنند.
شبکه برای صلح و عدالت اجتماعی که متشکل از سازمانهای حزب کمونیست شیلی، حزب کمونیست عراق، حزب توده ایران، حزب چپ ایران (فداییان خلق)، حزب کمونیست سوئد، در گوتنبرگ سوئد، می باشد با موفقیت این حرکت ضد جنگ را که مورد استقبال تعداد زیادی از صلح دوستان این شهر قرارگرفت، تدارک و اجرا کرد. این حرکت همچنین از طرف ۱۱ انجمن در گوتنبرگ و غرب سوئد، مورد حمایت قرار گرفته بود.

به نقل از صدای مردم ـ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی