امروز:   مهر ۲۶, ۱۳۹۸    

بازیکنان استقلال با پیراهن های منقش به “دختر آبی”

عصر امروز یکشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۸، بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پیش از شروع بازی با نفت آبادان، با پیراهن های ورزشی منقش به “دختر آبی” وارد زمین مسابقه شدند و به سحر خدایاری ادای احترام کردند. همزمان در جریان مسابقه فوتبال بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی دسته جمعی یاد دختر آبی را گرامی داشتند

 

 

***

 

 

هرانا: عصر امروز یکشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۸، بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پیش از شروع بازی با نفت آبادان، با پیراهن های ورزشی منقش به “دختر آبی” وارد زمین مسابقه شدند و به سحر خدایاری ادای احترام کردند.

همزمان در جریان مسابقه فوتبال بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی دسته جمعی یاد دختر آبی را گرامی داشتند.

سحر خدایاری شناخته شده به دختر آبی، در اسفندماه سال گذشته به هنگام ورود به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم های استقلال ایران و العین امارات بازداشت و به زندان قرچک منتقل شده بود. وی روز دوشنبه ۱۱ شهریورماه جهت پیگیری پرونده اش به دادسرای تهران مراجعه کرده بود و پس از اطلاع یافتن از محکومیتش به ۶ ماه حبس در مقابل دادسرا اقدام به خودسوزی کرد. دختر آبی در تاریخ ۱۸ شهریورماه بر اثر پیامدهای ناشی از سوختگی در بیمارستان فوت کرد.

بیدارزنی:پخش بازی استقلال و نفت با تأخیر روی آنتن تلویزیون رفت تا پیراهن‌های یادبود دختر آبی توسط استقلالی ها از تن در آید.#bidarzani #دختر_آبی #سحر_خدایاری #حضور_زنان_در_ورزشگاه

۲۵ شهریور ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی