امروز:   بهمن ۸, ۱۳۹۸    

تظاهرات برای حداقل درآمد بدون هرگونه قید و شرطی

روز شنبه جمعی از مردم برلین برای حداقل درآمد دریاقتی که در مقابل آن هیچگونه خدماتی انجام نگیرد و در واقع بدون هرگونه قید و شرط دریافت شود،  از میدان الکساندر در مسیر خیابان « اونتر در لیندن» بطرف دروازه ی «براندن بورگ»  تظاهرات کردند. طبق اطلاع واصله این تظاهرات در واقع جهانی در دست اقدام بوده  و در شهرهای دیگری نیز مثل آمستردام، نیویورک، تورنتو، فرانسیسکو،.. .تظاهرات هایی در این روز همزمان انجام گرفته است

 

 

***

روز شنبه ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر با پرچم های زرین و پلاکاردهایی که از خواست حداقل درآمد یا حقوق دریاقتی خبر می داد که در مقابل آن هیچگونه خدماتی انجام نگیرد و در واقع بدون هرگونه قید و شرط دریافت شود، در شهر برلین از میدان الکساندر در مسیر خیابان «اونتر در لیندن» بطرف دروازه ی «براندن بورگ» تظاهرات کردند.
بنا به اطلاع واصله این تظاهرات در واقع جهانی بوده و در شهرهای دیگری نیز مثل آمستردام، نیویورک، تورنتو، فرانسیسکو،… در ۲۶ نوامبر همزمان انجام می گرفته است.
طرفداران این تظاهرات امیدوار به گسترش آن و واقعیت پیدا کردن آن هستند چرا که برای کلیه ی انسانهای روی زمین از بدیهیات و ضروریات بشمار می رود.

آذین – ۵ آبان ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی