امروز:   دی ۳۰, ۱۳۹۸    
فيسبوک
ژانویه 2020
د س چ پ ج ش ی
« دسامبر    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

«به جای گران کردن بنزین بودجه مراکز مذهبی را قطع کنید! »+ جدول بودجه این مراکز

تحریم اقتصادی نتیجه بی‌خردی مدیران کشور، دخالتهای نظامی در کشورهای همسایه و عناد داشتن، دشمن دانستن همه دنیاست. اما نتیجه این نظامی‌گری غیرضروری و تهدید مدام دیگران را مردم ایران می‌پردازند. حزب‌الله لبنان و حشد شعبی عراق و حوثی‌های یمن از بچه‌های بلوچستان و تهران و آذربایجان برای حاکمان ایران عزیزترند و نتیجه حمایت نظامی واقتصادی از این گروه‌های تندرو تحمیل فشار اقتصادی به مردم ایران است…/

*****

شیرین عبادی در کانال تلگرامی خود می نویسد:

بودجه بنزین در ایران سه برابر شد. دلیل آن ساده است. فشار تحریم_اقتصادی در ایران فقط به مردم تحمیل می‌شود. وگرنه حاکمان و مفت‌خوران حکومتی از جمله مراکز حوزوی و کسانی که در ایران دست‌بوس قدرتند رنجی تحمل نمی‌کنند! بنزین لیتری سه هزارتومان برای آقازاده ای که ماشین لوکس پورش سوار می‌شود عددی نیست!

تحریم اقتصادی نتیجه بی‌خردی مدیران کشور، دخالتهای نظامی در کشورهای همسایه و عناد داشتن، دشمن دانستن همه دنیاست. اما نتیجه این نظامی‌گری غیرضروری و تهدید مدام دیگران را مردم ایران می‌پردازند. حزب‌الله لبنان و حشد شعبی عراق و حوثی‌های یمن از بچه‌های بلوچستان و تهران و آذربایجان برای حاکمان ایران عزیزترند و نتیجه حمایت نظامی واقتصادی از این گروه‌های تندرو تحمیل فشار اقتصادی به مردم ایران است.

به تصویر آماری که سایت ایران بودجه قبلا منتشر کرده و مربوط به سالهای اخیر است نگاه کنید. این بودجه‌ها باید قطع شود و پول مردم به سفره‌های آنها برگردد! چرا پول نفت را باید فلان امام جمعه و حوزه علمیه و ده‌ها مرکز بی‌خاصیت مذهبی دریافت کنند اما کارگر هفت‌تپه به نان شب نیازمند باشد؟

۲۴ آبان ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی