امروز:   فروردین ۲۱, ۱۳۹۹    
فيسبوک
آوریل 2020
د س چ پ ج ش ی
« مارس    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

من یک مادرم و جرمم دادخواهی‌ و تکرارِ و یک پرسش ساده : چه کسی پسرم را کشت؟

شهناز اکملی مادر مصطفی کریم بیگی جهت اجرای حگم مجازات خود به زندان رفت . او قبل از رفتن چنین گفت : عکس پسرم را با خودم می برم زندان چون می‌دانم قوت قلب من است.من یک مادرم که جرمم دادخواهی‌ و تکرارِ و یک پرسش ساده که هیچگاه پاسخ نگرفتم: چه کسی پسرم را کشت؟…/

******

شهناز اکملی مادر مصطفی کریم بیگی جهت اجرای حگم مجازات خود به زندان رفت . او قبل از رفتن چنین گفت : عکس پسرم را با خودم می برم زندان چون می‌دانم قوت قلب من است.من یک مادرم که جرمم دادخواهی‌ و تکرارِ و یک پرسش ساده که هیچگاه پاسخ نگرفتم: چه کسی پسرم را کشت؟

ممنونم از همه مردمی که کنار من و خانواده‌ام بودید وهستید.ما خویشاوندان هم هستیم وبه جز یکدیگر پناهی نداریم. به امید روزهای خوب

مریم کریم‌بیگی دختر خانم شهناز اکملی با انتشار این عکس در صفحه‌اش نوشت:«آره مامان تو رفتی و سرت بالاست ، من موندم و خونه ای که همه جاش خاطرات توست و عکسای مصطفی.»

شهناز اکملی مادر مصطفی کریم‌بیگی است که در اعتراضات بعد از انتخابات سال ۸۸ کشته شد. و مادر به علت شکایت و پی گیری قتل فرزند به یک سال حبس محکوم شد که جهت اجرای حکم وتحمل مجازات خود را به زندان معرفی کرد.

۲۶ دی ماه ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی