امروز:   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹    
فيسبوک
آوریل 2020
د س چ پ ج ش ی
« مارس    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
آخرین نوشته ها

نه به جنگ و جنگ افروزی و نه به جنگ افروز!

بعد از ترور رهبر سپاه قاسم سلیمانی ، شلیک موشک های دولت ایران در خاک عراق و سقوط هواپیمای اوکراین و کشتن  ۱۷۶ نفر سرنشین آن توسط سپاه، سایه ی شوم جنگ بیشتر منطقه ی خاورمیانه بویژه ایران و کشورهای منطقه را تهدید می کند. از این رو تشکل ها و گروهی از افراد صلح طلب ایرانی و آلمانی اقدام به یک تجمع اعتراضی علیه جنگ کردند

 

 

 

***

 

 

بعد از ترور رهبر سپاه قاسم سلیمانی ، شلیک موشک های دولت ایران در خاک عراق و سقوط هواپیمای اوکراین و کشتن  ۱۷۶ نفر سرنشین آن توسط سپاه، سایه ی شوم جنگ بیشتر منطقه ی خاورمیانه بویژه ایران و کشورهای منطقه را تهدید می کند. از این رو تشکل ها و گروهی از افراد صلح طلب ایرانی و آلمانی اقدام به یک تجمع اعتراضی جهت پیشگیری از احتمالِ رویداد یک فاجعه ی انسانی و محیط زیستیِ جنگ، جلوی دروازه ی «براندن بورگر تور» در روز شنبه یازدهم ژانویه کردند.

در این برنامه از سخنرانی، موزیک، هنرِ تئاتر و پلاکاردهای ضد جنگ بهره گرفته تا توجه و تنویر بیشتر افکار عمومی جامعه ی آلمانی و ایرانی را بر ضد شرایط پدیده ی تلخ جنگ که موجب نابودی کلیه ی  سرمایه های انسانی های و مدنی است .فراهم آورد. در این برنامه اساسا بر پرهیز از خشونت و استفاده از برخوردهای مدنی در شرایط کنونی جهت حل مناقشات بین المللی پای فشرده شد.

آذین – ۳۰ دی ۹۸

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی