امروز:   فروردین ۶, ۱۳۹۸    
ویژه ۸ مارس ۲۰۱۹
فيسبوک
مارس 2019
د س چ پ ج ش ی
« فوریه    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

آری به تغییر!

posterامسال از آستانه ی روز جهانی مقابله با هم جنس گراستیزی و ترانس ستیزی ، شش رنگ با هدف ارتقای سطح آگاهی جامعه و ایحاد همدلی و همبستگی جمعی در دفاع از حقوق همجنسگرایان و دیگر اقلیت های جنسی و جنسیتی تصمیم گرفت که کمپینی با نام «آری به تغییر» سازمان دهد. در این کمپین، فعالان در کمتر از یک دقیقه در یک پیام ویدئویی نکات مورد نظرشان ر ا باز می گویند

 

 

***

 

 

به نقل از گاهنامه، شش رنگ از نزدیک به روز جهانی مقابله با هم جنس گراستیزی و ترانس ستیزی امسال  با هدف ارتقای سطح آگاهی جامعه و ایحاد همدلی و همبستگی جمعی در دفاع از حقوق همجنسگرایان و دیگر اقلیت های جنسی و جنسیتی تصمیم گرفت که کمپینی با نام «آری به تغییر» سازمان دهد.
به این منظور با ارسال نامه ای در توضیح ضرورت شرکت در چنین حرکتی از جمعی از روشنفکران و متخصصان و فعالان حوزه های گوناگون دعوت کرد تا با ارسال ویدئویی هر آنچه صلاح می دانند را در مدت کمتر از یک دقیقه در این خصوص باز گویند، به این امید که این حرکت بتواند نگاه جامعه ایرانی را تحت تاثیر قرار دهد. قابل توجه است که چنین حرکتی برای اولین بار صورت گرفته و این افراد الزاما خود از جامعه اقلیت جنسی نیستند. نیز قابل تاکید است که این ویدئوها بدلیل محدودیت زمانی بسیاری از حرف ها گفته نشده است، اما هدف کمپین «آری به تغییر» بر طرح نکات ملموس برای ایجاد فکر در بین مخاطبان است. این گفتارهای صمیمانه و کوتاه ویدئویی امید ما را به آینده ای با احترام به برابری همه انسان ها بیشتر می کند. باشد که روزی شاهد به بار نشستن این تلاش ها باشیم. برای دیدن این ویدئوها می توان به فیس بوک شبکه ی لزبین ها و ترنس جندهای ایران یا شش رنگ رفت و ملاحظه کرد.

نهم مرداد ۱۳۹۶

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی