امروز:   مهر ۳, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
سپتامبر 2018
د س چ پ ج ش ی
« آگوست    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

اعلام شکست دیگر در مقابل آزادی فردی و انتخاب پوشش زنان

hejabejbarie460706412174 یکی از مراجع تقلید با تأکید بر اینکه باید نسبت به موضوع حجاب تدابیری اندیشیده شود، گفت: نتوانسته‌ایم در سال‌های اخیر با وجود تأکیدات مختلف درباره بدحجابی به نتیجه برسیم به همین علت باید برای بدحجابی‌ها فکری کنیم. او در دیدار با فرمانده ناجا از امنیت اجتماعی ای نام می برد که بر سرکوب و محدودیت بیشتر زنان در  انتخاب پوشش آنها تاکید و طلب یاری می کند

 

 

***

 

 

یکی از مراجع تقلید با تأکید بر اینکه باید نسبت به موضوع حجاب تدابیری اندیشیده شود، گفت: نتوانسته‌ایم در سال‌های اخیر با وجود تأکیدات مختلف درباره بدحجابی به نتیجه برسیم به همین علت باید برای بدحجابی‌ها فکری کنیم.

به گزارش مهرخانه، به نقل از فارس، آیت‌الله جعفر سبحانی ظهر امروز در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، با اشاره به اینکه امنیت اجتماعی و دینی در قرآن کریم مورد تأکید قرار گرفته است، اظهار کرد: امنیت نعمت بزرگ است که به خوبی در جامعه قابل احساس است.

وی با تأکید بر اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس شرایط مطلوبی نداشته‌ایم، اضافه کرد: امنیت کنونی ایران افتخاری برای نظام اسلامی است، چراکه خارجی‌ها از این امنیت تعجب‌زده بوده و امیدواریم که خداوند متعال این امنیت را از ما نگیرد و نیروی انتظامی را به عنوان پدیدآورنده این امنیت حفظ کند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: در سایه امنیت می‌توان درس خواند و کار کرد؛ هر نوع خدمات فردی و اجتماعی در سایه امنیت است، چراکه اگر این عنصر در جامعه تحقق نیابد دیگر کارها از بین می‌رود.

۲۲ مهر ۱۳۹۶

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی