امروز:   مهر ۲۶, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
اکتبر 2018
د س چ پ ج ش ی
« سپتامبر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

وخامت حال زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری

amensitiنگرانی عفوبین الملل
سازمان عفو بین‌الملل روز شنبه سیزدهم آبان با اشاره به بستری بودن زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری در بیمارستان نسبت به وخامت حال آنها ایراز نگرانی کرد و هشدار داد. این  زندانیان سیاسی محمود  به‌دلیل وخامت حالشان طی روزهای گذشته به بیمارستان منتقل و در طول دوره بستری با دست‌بند به تخت بیمارستان بسته شده‌اند. محمد نظری، زندانی سیاسی، ۲۴سال است در زندان است و در مردادماه به اعتصاب‌غذای اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی شهر پیوست؛ و  تا به امروز به اعتصاب خود ادامه داده است

 

 

 

***

 

 

 

سازمان عفو بین‌الملل روز شنبه سیزدهم آبان با اشاره به بستری بودن زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری در بیمارستان نسبت به وخامت حال آنها ایراز نگرانی کرد و هشدار داد.

در بیانیه‌ عفو بین الملل آمده است” زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری به‌دلیل وخامت حالشان طی روزهای گذشته به بیمارستان منتقل و در طول دوره بستری با دست‌بند به تخت بیمارستان بسته شده‌اند”.

به گزارش عفو بین‌الملل اصرار مقامهای قضایی رژیم ایران به استفاده غیرضروری از دستنبد و پابند، عموماً با هدف «تحقیر زندانیان و اعمال درد و رنج مضاعف بر آنها صورت گرفته و در بسیاری موارد، موجب اخلال یا تأخیر در روند درمان شده است.

محمود صالحی، فعال کارگری، حدود یک هفته پیش در بیمارستانی در سقز بازداشت شد و به‌علت تشدید بیماری قلبی‌اش به بیمارستان منتقل شده است.

محمد نظری، زندانی سیاسی، ۲۴سال است در زندان است و در مردادماه به اعتصاب‌غذای اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی شهر پیوست؛ وی تا به امروز به اعتصاب خود ادامه داده است.

پیک ایران ـ ۱۴ ابان

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی