امروز:   آبان ۳۰, ۱۳۹۶    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
طنز
طنز
نوامبر 2017
د س چ پ ج ش ی
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

وخامت حال زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری

amensitiنگرانی عفوبین الملل
سازمان عفو بین‌الملل روز شنبه سیزدهم آبان با اشاره به بستری بودن زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری در بیمارستان نسبت به وخامت حال آنها ایراز نگرانی کرد و هشدار داد. این  زندانیان سیاسی محمود  به‌دلیل وخامت حالشان طی روزهای گذشته به بیمارستان منتقل و در طول دوره بستری با دست‌بند به تخت بیمارستان بسته شده‌اند. محمد نظری، زندانی سیاسی، ۲۴سال است در زندان است و در مردادماه به اعتصاب‌غذای اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی شهر پیوست؛ و  تا به امروز به اعتصاب خود ادامه داده است

 

 

 

***

 

 

 

سازمان عفو بین‌الملل روز شنبه سیزدهم آبان با اشاره به بستری بودن زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری در بیمارستان نسبت به وخامت حال آنها ایراز نگرانی کرد و هشدار داد.

در بیانیه‌ عفو بین الملل آمده است” زندانیان سیاسی محمود صالحی و محمد نظری به‌دلیل وخامت حالشان طی روزهای گذشته به بیمارستان منتقل و در طول دوره بستری با دست‌بند به تخت بیمارستان بسته شده‌اند”.

به گزارش عفو بین‌الملل اصرار مقامهای قضایی رژیم ایران به استفاده غیرضروری از دستنبد و پابند، عموماً با هدف «تحقیر زندانیان و اعمال درد و رنج مضاعف بر آنها صورت گرفته و در بسیاری موارد، موجب اخلال یا تأخیر در روند درمان شده است.

محمود صالحی، فعال کارگری، حدود یک هفته پیش در بیمارستانی در سقز بازداشت شد و به‌علت تشدید بیماری قلبی‌اش به بیمارستان منتقل شده است.

محمد نظری، زندانی سیاسی، ۲۴سال است در زندان است و در مردادماه به اعتصاب‌غذای اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی شهر پیوست؛ وی تا به امروز به اعتصاب خود ادامه داده است.

پیک ایران ـ ۱۴ ابان

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter

نظرات بسته است

آرشیو مطالب قدیمی