امروز:   اسفند ۱, ۱۳۹۸    

نمایشگاه تندیس صورت یک قربانی اسیدپاشی

hqdefault.jpg__930x510_q85_box-0,48,480,295_crop_subsampling-2_upscale این نمایشگاه از سوی انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی برپا شده است و بخشی از فروش آثار به انجمن قربانیان اسیدپاشی اهدا می شود..نمایشگاه «هویت» تا روز پنجشنبه ١٠ اسفندماه برپاست و علاقه‌مندان برای بازدید می توانند از ساعت ١٠ تا ١٧ به نشانی میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی، کوچه شهید جعفرزادگان، پلاک ٢، نگارخانه آشیانه مهر مراجعه کنند../

******

مرضیه ابراهیمی دختر جوانی که در حادثه اسیدپاشی اصفهان دچار سوختگی شدید در ناحیه صورت شد، دیروز در نمایشگاهی از آثار هنری محسن مرتضوی یکی دیگر از قربانیان اسیدپاشی حضور یافت. این نمایشگاه از سوی انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی برپا شده است و بخشی از فروش آثار به انجمن قربانیان اسیدپاشی اهدا می شود.

به گزارش خبرآنلاین، مرضیه یکی از چهار زن اصفهانی قربانی اسیدپاشی در مهرماه سال ۹۳ بود. به دنبال این اسید‌پاشی، مرضیه یکی از قرنیه‌هایش را از د‌ست د‌اد‌ و بد‌نش نیز به‌شد‌ت آسیب د‌ید‌ و یک قسمت از سرش سوراخ شد‌.

محسن مرتضوی نیز یکی دیگر از قربانیان اسیدپاشی است که در فروردین سال ۹۱ از سوی نظافتچی محل کارش مورد حمله اسیدپاشی و اصابت ۱۶ ضربه چاقو قرار گرفت. او تاکنون بارها تحت عمل جراحی قرار گرفته است. بعد از این حادثه، محسن در سال ۹۳ با موسسه نیکوکاری رعد، موسسه توانبخشی فنی و حرفه ای به معلولان آشنا شد و با شروع فعالیت معرق ، تلاش کرد زندگی خود را به حالت عادی بازگرداند.

او به عنوان نمایشگاه گردان، یکی از ده هنرمندی است که آثارش را در نمایشگاهی تحت عنوان “هویت” به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه «هویت» تا روز پنجشنبه ١٠ اسفندماه برپاست و علاقه‌مندان برای بازدید می توانند از ساعت ١٠ تا ١٧ به نشانی میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی، کوچه شهید جعفرزادگان، پلاک ٢، نگارخانه آشیانه مهر مراجعه کنند.
۸ اسفند / ۱۳۹۶

87513

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter
Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی