روز جهانی لغو کار کودک: برگزاری کمپین پنج ساعته لغو کار کودک در تهران
  امروز:   مرداد ۲۴, ۱۳۹۷    
ویژه ۳۰ سال فاجعه ملی
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
طنز
طنز
آگوست 2018
د س چ پ ج ش ی
« جولای    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

روز جهانی لغو کار کودک: برگزاری کمپین پنج ساعته لغو کار کودک در تهران

به مناسبت ۲۲ خرداد مصادف با ۱۲ ژوئن روز جهانی لغو کار کودک، امسال کمپینی برگزار می‌شود تا از شهروندان بخواهد تنها پنج ساعت برای لغو کار کودک مبارزه کنند. در این کمپین که به مدت ۵ ساعت (۱۸ تا ۲۳) برگزار خواهد شد، داوطلبین با استقرار در محل‌های یادشده و گفت‌وگو با بازدیدکنندگان، ضمن معرفی مصادیق کار پنهان کودک و کودکان در مشاغل سخت، به توضیح آمار مرتبط با این موضوع و سنجش میزان آگاهی خانواده‌ها نسبت به کار کودک خواهند پرداخت…/

******

انجمن حمایت از حقوق کودکان که راه‌اندازی این کمپین را به عهده دارد، با همراهی داوطلبان خود می‌خواهد تا در روز ۲۲ خردادماه، همزمان با روز جهانی لغو کار کودک با استقرار در دو پارک پربازدید شهر تهران (پارک لاله واقع در بلوار کشاورز و پارک ملت در خیابان ولیعصر) کمپینی یک روزه برای افزایش آگاهی عمومی نسبت به کار کودک برگزار کند.

در این کمپین که به مدت ۵ ساعت (۱۸ تا ۲۳) برگزار خواهد شد، داوطلبین با استقرار در محل‌های یادشده و گفت‌وگو با بازدیدکنندگان، ضمن معرفی مصادیق کار پنهان کودک و کودکان در مشاغل سخت، به توضیح آمار مرتبط با این موضوع و سنجش میزان آگاهی خانواده‌ها نسبت به کار کودک خواهند پرداخت.

تمرکز اصلی این رویداد، افزایش آگاهی عمومی و آشنایی افراد با تاریخچه‌ روز جهانی لغو کار کودک است. هم‌زمان با این اطلاع رسانی، فرصتی برای گفتگو با کودکان و برپایی ایستگاه‌های نقاشی و آموزش فراهم خواهد شد که توسط مربیان داوطلب انجمن به صورت هدفمند هدایت خواهد می‌شود.

به نقل از زمانه / ۲۲ خرداد / ۱۳۹۷

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter

نظرات بسته است

آرشیو مطالب قدیمی