امروز:   تیر ۲۷, ۱۳۹۷    
فيسبوک
انتخاب موضوع موردنظر
طنز
طنز
جولای 2018
د س چ پ ج ش ی
« ژوئن    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

ثبت نامه مطالبات پرستاران با امضای هفده هزار تن از پرستاران در وزارت بهداشت

نامه سرگشاده جامعه پرستاری کشور که به امضای هفده هزار نفر رسیده‌است، در وزارت بهداشت ثبت شد. امضاکنندگان این نامه می‌گویند: در این نامه مطالباتی که سالهاست برآورده نشده مطرح شده و به امضای تعداد زیادی از پرستاران رسیده؛ حال پس از ثبت این نامه در انتظار پاسخ مناسب و درخور هستیم…/

******

به گزارش خبرنگار ایلنا، روز سی‌ام خرداد نمایندگان جامعه پرستاری کشور به وزارت کشور مراجعه کردند و نامه‌ی سرگشاده‌ای را که به امضای هفده هزار تن از پرستاران رسیده، در دبیرخانه این وزارت‌خانه ثبت کردند.

امضاکنندگان این نامه می‌گویند: در این نامه مطالباتی که سالهاست برآورده نشده مطرح شده و به امضای تعداد زیادی از پرستاران رسیده؛ حال پس از ثبت این نامه در انتظار پاسخ مناسب و درخور هستیم.

در روزهای گذشته فعالان صنفی پرستاران، نامه‌ای را در فضای مجازی به امضای همکاران خود رساندند که در آن خواسته‌های اصلی جامعه پرستاری کشور ازجمله اجرای قانون تعرفه‌گذاری، اجرای صحیح قانون بهره‌وری، رفع مشکلات طرح قاصدک، پرداخت معوقات یک ساله و اضافه‌کاری‌ها، رفع موانع استخدامی و رفع اضافه‌کارهای اجباری مطرح شده‌است.

فعالان صنفی پرستاران خواستار پاسخ شفاف و روشن وزارت بهداشت به مطالبات خود هستند و بر قانونی بودن خواسته‌های خود تاکید دارند.

۱ تیر / ۱۳۹۷

این مطلب را ارسال کنید: بالاترین Twitter

نظرات بسته است

آرشیو مطالب قدیمی