امروز:   فروردین ۱۷, ۱۳۹۹    
فيسبوک
ژانویه 2020
د س چ پ ج ش ی
« دسامبر   فوریه »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
آخرین نوشته ها

Archive for دی ۱۴ام, ۱۳۹۸

نگاهی به بخشی از مشکلات و اعتراضات پرستاران

اعتراضات پرستاران طی سال های ۹۳ تاکنون عموما حول دو محور عمده یکی طرح تحول سلامت و دیگری طرح قاصدک و به عقب افتادن کارانه، کمبود نیروی انسانی، سختی کار ، شکاف طبقاتی پزشکان و پرستاران وپایین بودن دستمزد آنان شکل گرفته است. در زیر این دو طرح توضیح داده شده است و در ادامه اعتراضات پرستاران طی سالهای اخیر ذکر شده است…/ ادامه مطلب »

سپیده قلیان: سها مرتضایی به ‎زندان قرچک ورامین منتقل شد، چند خطی به بهانه‌ی انتقال او

با کوچکترین اعتراضی زندانی را راهی امین آباد می‌کنند. فضا برای زندانی‌ای که جدیدالورود است به مراتب سخت‌تر است. ‏زندانی تا بخواهد ساز و ‌کار زندان را یاد بگیرید باید هزار مصیبت بکشد: کف خوابی، گرسنگی، تشنگی، نداشتن پول یا رابطه برای گرفتن تایم تلفن کابوس زندانی جدیدالورود است. تحمل توهین و ‌تحقیرهای زندانبان‌ها و عدم رسیدگی پرسنل از کادر قضایی تا پزشکی ادامه ی این کابوس است. ‏گرچه گمان می‌کنم تقلیل مشکلات قرچک به آب و غذا اشتباه است. اما حسابش را بکنید، سها مرتضایی زندانی جدیدالورودی که به علت عدم توانایی مالی در اعتصاب غذاست، ‌به قرچک منتقل شده است. کابوسی بالاتر از این نیست…/ ادامه مطلب »

ستاره‌ها با سرنوشت دانشجویان چه کرد؟

تعداد دانشجویان محروم از تحصیل،‌ دانشجویانی که مجبور به امضای تعهد کتبی در وزارت علوم شدند، دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به دانشگاه تعهد دادند،‌ دانشجویانی که با احکام سنگین کمیته انضباطی محروم از تحصیل و شامل اخراج آموزشی به دلیل اتمام سنوات تحصیلی شدند و بعد جلوی حضور دوباره آنها در دانشگاه گرفته شد، هر سال بیشتر و بیشتر شد…/ ادامه مطلب »

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی