امروز:   فروردین ۲۱, ۱۳۹۹    
فيسبوک
آوریل 2020
د س چ پ ج ش ی
« مارس    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

درباره ما

مازنان دوره دوم، پس از مدتی وقفه ناشی از مشکل تکنیکی با فرم و شکلی جدید در پائیز ۸۹ دوباره راه‏ اندازی شد. مازنان این دوره نیز مانند دوره اول تلاش دارد تا مسائل مربوط به حوزه زنان را انعکاس دهد و با انتشار اخبار زنان از سایت‏ها و رسانه‏ های گوناگون از جمله رسانه ‏های دولتی، به مشکلات و مسائل زنان از اقشار مختلف مثل زنان کارگر، روستائی، سرپرست خانوار، خانه ‏دار، کارمند و… که علاوه بر نابرابری و تبعیض در قوانین زن ‏ستیز مدنی و اجتماعی کشور بار مشکلات ویژه خود را نیز به دوش می‏ کشند، پرداخته و با بازتاب این مشکلات و نقد قوانین زن ‏ستیز در ایران، و نیز ترجمه برخی از تجارب مبارزاتی زنان جهان، به سهم خود به مبارزه پیش روی زنان یاری رساند.
به‏ علاوه مازنان از مبارزات آزادیخواهان ایران در زندان‏های رژیم کودتائی، و به ویژه زنان زندانی سیاسی و خانواده‏ های آنان که نقش موثری در افشای جنایت‏های رژیم دارند، اطلاع رسانی کرده و مبارزه برای حفظ حقوق بشر و حقوق کودکان و حفظ محیط زیست را نیز جدا از مبارزات عمومی زنان نمی‏ داند.
مازنان ضمن تاکید بر تقویت هرچه بیشتر صفوف جنبش زنان بر این اعتقاد است که اتحاد عمل و تاکید بر نقاط مشترک در هر مرحله معین از مبارزه و پیوند آن با مبارزه ضداستبدادی کنونی مبرم‏ ترین وظیفه جنبش زنان در شرایط حاضر است.

http://mazanan.com

Print Friendly, PDF & Email

نظرات بسته است

جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
آرشیو مطالب قدیمی